Hoşgeldiniz  

“Gelmeseniz de oylarımız sizindir”

admin | 20 Haziran 2018 | Genel, Siyaset A- A+

Seçim çalışmaları kapsamında Karaağaç Mahallesi’ni ziyaret eden AK Parti Milletvekili adayı İlyas Akmeş’ye mahalle halkı, “Başkanım siz buraya gelseniz de gelmeseniz de oylarımız sizindir. Sonuna kadar sizi destekliyoruz” dediler.

Hafta sonu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine az bir süre kala AK Parti 2. sıra Milletvekili Adayı İlyas Akmeşe, önce Karaağaç Mahallesi’nde bulunan kafeleri gezdi daha sonra da Karaağaç Halkı ile bir araya geldi. Karaağaç’ta konuşan İlyas Akmeşe, “Bizi bu gece saat 24.00’e yaklaştığı halde bu coşkuyla karşıladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Romanların babası, garibanların babası. Bu gece sizlerden hafta sonu yapılacak olan seçimler için destek istemeye geldik. 24 Haziran’da seçim var sandığa gidiyorsunuz. Karaağaç’ta sandıkları gümbür gümbür patlatmaya hazır mıyız? Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı desteklemeye hazır mıyız? Sabahtan beri çalışıyoruz, çok yorgunduk. Buraya geldim yorgunluğum gitti. Hepinize gerçekten çok teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalle halkından Sevim Yanyacı ise, “6 senedir kocamı kaybettim Erdoğan’ın sayesinde ayak duruyorum. Bana maaş vererek destek oluyor. Karnımı doyuruyorum. Allah ondan razı olsun” dedi. Neriman Zurna da, “O kolunu kaldırsa bütün Edirne’yi, Türkiye’yi kolunun altına alır. Bizim Tayibimizin bileğide yüreği de çok güçlü” diye konuştu.

“Belediye bizi unuttu”

Akmeşe’nin ziyaretinde belediyeden dert yanan mahalleli, “Her tarafımız çer-çöp-batak. Belediye bizi unutmuş durumda” dediler. Akmeşe ise cevaben, “2019 da yapılacak olan belediye seçimlerinde inşallah sizin de desteğinizle belediyeyi alırsak bu dertlerinizin hepsinden kurtulacaksınız. AK Parti belediyeciliği inşallah Edirne’de de olacak, vatandaşımız rahat bir nefes alacak” dedi.

428 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle