Hoşgeldiniz  

Gençlih Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Serhat OCAK’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

admin | 29 Ekim 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Bu yıl, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, büyük önder ve eşsiz kahraman Mustafa Kemal Atatürk’ün büyük eseri Cumhuriyetimizin ilanının 92. yılını kutlamaktayız.

SERHAT OCAK

 

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyetimiz, Atatürk’ün önderliğinde milletimizin azim ve kararlılıkla vermiş olduğu onurlu bağımsızlık mücadelesinin neticesinde ilan edilmiştir.  Cumhuriyetin ilanı sadece ülkenin yönetim şeklini belirlememiş aynı zamanda muasır medeniyetler seviyesine çıkması için atılacak adımların başlangıcı olmuştur.

Atatürk “Millî kararlılık ve bilincin kıymetli eseri olan aziz Cumhuriyet’in, bugünkü ve yarın ki neslin demir ellerinde her an yükselip sağlamlaşacağına itimadım tamdır.” sözleriyle günümüz nesline güvenini belirtmiştir. 92 yıl önce kurulan Cumhuriyetimiz günümüzde güçlü, sağlam, sarsılmaz temellere sahiptir. Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkan aziz milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde müreffeh ve güçlü Türkiye yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu büyük devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, dökülen kanlarıyla bu toprakları bizlere vatan yapan ve devletimizin bölünmez bütünlüğü için can veren tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor,  aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, saygılar sunuyorum.

 

 

 

 

726 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,2949
EURO 5,9997
BIST 102.700
ALTIN 225,4439

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle