Nurcan- İlyas Yüksel  kızı Çiğdem  ile Ekrem Balta oğlu Gökhan Lalezarda  yapılan görkemli törenle Gökhan – Çiğdem çifti  nikahlanarak  yaşamlarını birleştirdi. Nikâh törenine Belediye Başkanı Recep Gürkan ile gelin ve damadın yakınları katıldı. Gençlerin nikahını Belediye Başkanı Gürkan kıydı.

Gökhan - Çiğdem’in mutlu günü (2)

 

 

 

 

 

 

 

Nikah töreninde konuşan Gürkan, Gökhan’ı bugüne kadar evlilik kafesine sokmak istediklerini bir türlü beceremediklerini belirterek, “ Bütün Edirne uğraşıp beceremedik.

Çiğdem kardeşimiz bu işi başardı. Gökhan gerçekten gelecek vadeden hepimizin sevdiği bir genç arkadaşımız, girişimci, hümanist, insanlarla sıcak iletişimi olan işinde başarılı, Edirne’nin yararı için her zaman elini taşın altına koyan hatta gövdesini taşın altına koyabilen benim de çok sevdiğim bir kardeşim.

Gökhan - Çiğdem’in mutlu günü (1)

 

 

 

 

 

 

 

Bundan sonda daha da verimli olacağına inanıyorum çünkü görüyorum ki, çok mutlu ve huzur dolu bir evlilik gerçekleştiriyor” diyen Gürkan şahitler önünde gençlerin nikâhını kıydı ve ömür boyu mutluluklar diledi. Nikâh töreni sonrası kokteyl düzenlendi aynın günün akşamı Balta otelde düğün töreni ile gençler evliliğe merhaba dedi.

Bizde, Edirne Ajans ailesi olarak, Gökhan – Çiğdem çiftine  yaşam boyu mutluluklar dileriz.

Gökhan - Çiğdem’in mutlu günü (3)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz