Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Gözlükte Kemik Çerçeve Modası Geliyor

admin | 02 Aralık 2013 | BÖLGE, Genel, kültürel, Sağlık

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / [email protected]

Gözlüklerde önümüzdeki yıl kemik çerçeve moda olacak.Gözlüklerin metal çerçevelerinin terleme nedeniyle oksitlenmesi dikkate alınarak kemik çerçeveye ilgi artacak.

güneş-optik-edirne (1)

Gözlük firmalarının Optikçilerle Antalya Bellek’te yaptıkları bir hafta devam eden toplantılarda önümüzdeki yılın gözlük modası da gündeme taşındı. Aydın Optik ve Merve Optik, firmalarınca Belekte ve 7 yıldızlı Mardan Palace Otelde yapılan seminerlerde gözlük sorunu tüm detayları ile masaya yatırdı.

güneş-optik-edirne (2)

METAL ÇERÇEVE OKSİTLENME YAPIYOR

Edirne’den buradaki seminere katılan Güneş Optik sahibi Ali Kurnaz.Yapılan seminerin çok yararlı olduğunu.gözlük firmaları ile yapılan karşılıklı görüşmelerde firmaların sorunlarının da gündeme taşındığını kaydederek” Burada yapılan toplantılar sonucunda önümüzdeki yıl gözlüklerde metal çerçeve yerine kemik çerçeve kullanılması önerisi yapıldı.

güneş-optik-edirne (3)

Metal gözlük çerçevelerin terleme nedeniyle oksitlenme yaptığına dikkat çekildi.Bu nedenle gözlük çerçevelerinin kemik olmasının sağlık ve görüntü açısından da yararlı olacağı dile getirildi. Firmamız Güneş Optik de bu önemli toplantıda temsil edildi.Antalya’daki toplantı çok yararlı geçti” dedi

güneş-optik-edirne

 

Bu haber ve fotoğraflarını Edirne Ajans Medya Grubunun izni alınmadan
herhangi bir yayın organı Kullanılamaz.

 

 

4071 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR down
EURO down
IMKB down
ALTIN down

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©