CHP Edirne belediye başkan adayı Recep Gürkan seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor Bir dönem gibi kısa bir sürede Edirne’de tarihi projelere imza atan belediye başkanı Recep Gürkan’ın hedefi 2019 yerel seçimlerinde de Edirne’de tarihi bir farkla seçimi kazanmak.

CHP belediye başkan adayı Recep Gürkan seçim Gezileri kapsamında Arasta esnafını ziyaret etti. Arasta Çarşısı’nda faaliyet gösteren esnafı tek tek ziyaret eden Gürkan, esnafın sorunlarını dinledi ve esnafa hayırlı işler dileklerini sundu. Başkan Gürkan’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Arasta esnafı, bugüne kadar başkanın yapmış olduğu başta Edirne’nin ekonomisine destek veren tanıtımlar ve katkılardan ötürü Belediye Başkanı Gürkan’a teşekkür etti. Gürkan; Baharı müjdeleyen bu güzel günde Arasta esnaflarımızı ziyaret ederek, alışveriş yapan hemşerilerimiz ile sohbet ettik. İlgileri ve destekleri dolayısıyla hepsine teşekkür ediyorum. #MartınSonuBahar” dedi.

Kartaltepe Fabrikasına Ziyaret

Gün boyu ziyaretlerini sürdüren belediye başkan adayı Recep Gürkan Edirne’nin ekonomisine önemli katkı sağlayan ve Edirne’de büyük istihdam yaratan Kartaltepe fabrikasını ziyaret etti.

Gürkan, Fabrika Genel Müdürü Nadir Kartal ve Personel Müdürü Birkan Yapar ile birlikte fabrika çalışanlarıyla öğle yemeği yiyip fabrikayı gezdi. Fabrika çalışanları ile sohbet eden Gürkan, onlara çalışmalarında başarılar diledi.

Kapıkule Gümrük kapısı ziyaret edildi

Millet ittifakının adayı ve CHP belediye başkan adayı Recep Gürkan’ın bir sonraki Durağı Kapıkule Gümrük Kapısı oldu. Türkiye’nin Avrupa’ya açılan kapılarından biri olan sınır kapımız Kapıkule Gümrük sahasını ziyaret eden Gürkan, önümüzdeki dönemde hayata geçecek Projeler ve çalışmalar hakkında istişarelerde bulunup, Sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini sundu.

Geçtiğimiz dönemde görev yaptığı belediye başkanlık sürecinde ilimize gelen turist sayısında büyük bir artışa neden olan Gürkan yaptığı açıklamada; ilimize gelen yabancı turist sayısı hayata geçireceğimiz önemli projelerle, Önümüzdeki dönemde de adeta büyük bir patlama yapacaktır. Bu artış dün olduğu gibi bundan sonra da ilimiz ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır.”Dedi.

Gürkan’dan Esnaf Odalarına ziyaret

Kapıkule Gümrük Kapısı ziyaretinden sonra Gürkan’ın bir sonraki Durağı Esnaf Odaları oldu.

Esnaf Odaları Birliği Başkanlığında faaliyet gösteren odaları ziyaret eden Gürkan, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret edip, oda başkanı Ayhan Can ile görüştü. Odanın çalışmaları hakkında bilgi alan Gürkan, sorunları dinleyip, belediye olarak esnafa yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Ardından Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası’nı ziyaret eden Gürkan, oda Başkanı Süleyman Yaşagör ile çeşitli istişarelerde bulundu. Ortak hedefin başta Edirne ekonomisine katkı sağlayan yerel esnafa verilecek destekten geçtiğini ifade eden Gürkan, Yerel esnafımız bizim için her zaman en önemli yerdedir ve böyle olmaya devam edecektir. Yerel esnafımızı korumaya ve kollamaya her zaman olduğu gibi yine devam edeceğiz. Onlar mahallemizin kulağı, sesi can damarıdır” dedi.

Daha sonra Edirne Şoförler ve Otomobilciler odasını ziyaret eden Gürkan burada oda başkanı Ali Şahin ile görüştü. GÜRKAN; “Talepleri ve sorunlarının çözümü hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Sıcak karşılamalarından ve samimi sohbetlerinden dolayı oda başkanlarımıza, yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz