Hoşgeldiniz  

GÜRKAN, “milletimize ve ülkemize hayırlı olsun”

admin | 03 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 1 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilen genel seçimleri değerlendirerek, “Seçim sonuçları ülkemize ve milletimize hayır olsun” dedi.

RECEP GÜRKAN

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilen genel seçimlerde AK Parti’nin tek başına iktidar olduğuna değinen Gürkan, “Demokrasilerde as olan milletin iradesinin doğru bir şekilde sandığa yansıması, gerçekleşen seçimin güvenliği ve sandıktan çıkacak sonuçlara seçmenin saygı göstermesidir. Bu anlamda Türk halkı oyunu kullandı. AKP tek başına iktidar oldu. Demokrasilerde halkın dediği önemlidir” diye konuştu.

Halkın kararına herkesin saygı göstermesi gerektiğini ifade eden Gürkan, “Bugün itibariyle Türkiye için yeni bir dönem başladı. Sandıktan çıkan bu sonuçların milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Tek başına iktidara gelen Ak Parti’nin bundan sonra üzerindeki sorumluluk daha da artmıştır. 78 milyon Türk milletine eşit ve adil bir şekilde hizmet etme sorumluğu omuzlarına binmiştir” dedi.

Edirne’de CHP’den Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan’ın, AK Parti den ise Rafet Sezen’ın milletvekili seçildiğini dile getiren Gürkan şunları söyledi:

“3 milletvekilini de kutluyorum. Umarım hepsi bir araya gelir. Hepsi Edirne yararına ortak çalışmalara imza atar, tüm sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket ederek bu sinerjiyi ve bu enerjiyi Edirne’nin yararına kullanırlar”

 

 

 

692 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle