CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan ve ekibi Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret etti. 18 Mart Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette Başkan adayı Gürkan ve ekibini Şirket Müdürümüz Necmi  Engin, Gazetemizin Sahibi Ayşen Nilay Engin ve çalışanlar karşıladı.

Gazetemizin çalışmaları hakkında bilgi alan Belediye Başkan Adayı Gürkan Edirne Ajans Medya grubunun bünyesinde faaliyet gösteren departmanları ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Promosyon ürünlerinin sergilendiği teşhir yerimiz olmak üzere, Matbaa tesisimizi de ziyaret eden Başkan Gürkan’ın en çok ilgisini çeken yer Radyo Su stüdyoları oldu. 92,2 frekansından yayın yapan Radyo Su’da yayın masasına oturan Gürkan, Radyo Su Dinleyicilerine günün ilk anonsunu yaparak sürpriz yaptı. Yayın akışı içersinde Radyo Su Stüdyolarından mikrofonun başına geçen Gürkan; dinleyicilerimize kısa bir konuşma yaparak güzel bir sürpriz yaptı.  Gürkan, mikrofon başından dinleyicilere; “Merhaba Ben Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Tüm Halkımızı sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Sıradaki parçamızı tüm Edirnelilere armağan ediyorum.” dedi.

Radyo’da program yapımcılığını çok sevdiğini belirten Başkan Gürkan; “Radyoculuk zevkli bir meslektir. Dün olduğu gibi bugünde Radyolarımız bizim sesimiz olmaya devam etmektedir. Yayın akışınızı ben de tüm Edirneliler gibi büyük bir beğeni ile takip ediyorum. Yayın hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz