Hoşgeldiniz  

GÜRKAN, “yüreklerimizdeki sevgi hiç bitmesin”

admin | 04 Aralık 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

            Edirne’de faaliyet gösteren engelli dernekleriyle bir araya gelen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, engelin sadece yüreklerde olduğunu söyledi. Kendisini ziyaret eden engelli vatandaşlarla sohbet eden Başkan Gürkan, makamını zihinsel engelli Saffet Yaşar ile paylaştı.

GÜRKAN, “yüreklerimizdeki sevgi hiç bitmesin” (1)

 

 

 

 

 

 

            3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Edirne’de faaliyet gösteren engelli dernekleri Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti. Kendisini ziyaret eden engelli vatandaşlarla tek tek ilgilenen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, makamını zihinsel engelli Saffet Yaşar ile paylaştı. Bir günlüğüne başkan olmanın mutluluğunu yaşayan Saffet Yaşar, engelliler adına birçok başarılı projeye imza atan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür etti.

GÜRKAN, “yüreklerimizdeki sevgi hiç bitmesin” (2)

 

 

 

 

 

 

 

            Engelli vatandaşlarında tüm insanlığa sunulan temel hak ve özgürlüklerden yararlanması gerektiğini vurgulayan Gürkan, “Engelli vatandaşlarımıza da günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için fırsatlar sunmak, onların da bu kentte, bu ülkede, bu dünyada özgürce yaşayabilmelerini sağlamak bizlerin en birincil görevidir.  Edirne Belediyesi olarak, engelli vatandaşlarımızın yaşadığı sorunların farkındayız. Yaşanan bu sorunlara çözüm bulmak adına ürettiğimiz projeler devam etmektedir. Unutmayalım ki, engel sadece yürektedir. Yüreklerimizdeki sevgi hiç bitmesin “ dedi. 

GÜRKAN, “yüreklerimizdeki sevgi hiç bitmesin” (3)

726 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,2978
EURO 6,0066
BIST 102.628
ALTIN 225,6951

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle