Hoşgeldiniz  

GÜRKAN’dan DURAN ailesine taziye ziyareti

admin | 13 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde Ölçü ve Ayar Memuru olarak görev yapan Tüm Bel –Sen Edirne Şube Başkanı Esfet Duran’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Yurtdışında olduğu için cenazeye katılamadığını ifade eden Gürkan, Duran ailesine sabır diledi.

GÜRKAN’dan DURAN ailesine taziye ziyareti (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

1992 yılından beri belediyemizin çeşitli birimlerinde çalışan ve son olarak da Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde Ölçü ve Ayar Memuru olarak görev yapan Tüm Bel-Sen Edirne Şube Başkanı Esfet Duran, geçtiğimiz günlerde geçirdiği kap krizi sonucu hayatını kaybetmişti. Duran, Edirne Belediyesi’nde düzenlenen törenin ve Yenikadın Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defnedilmişti.

Yurtdışında olduğu için cenazeye katılamayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Yenikadın Köyünde, Esfet Duran’ın eşi Ayşe Duran ve kızı Tuğçe Duran’a taziye ziyaretinde bulundu.

GÜRKAN’dan DURAN ailesine taziye ziyareti (2)

 

 

 

 

 

 

 

Esfet Duran’ın çok sevilen bir personel olduğuna dikkat çeken Gürkan, “Duran’ı kaybettiğimiz gün yurtdışındaydım. Öğrendiğimde çok üzüldüm. Maalesef cenazeye de katılamadım. Başımız sağ olsun. Tüm belediye çalışanları tarafından çok sevilen Esfet Duran’ı kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Sizler artık Duran’ın bize bıraktığını emanetlersiniz” dedi.

 

 

 

893 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3243
EURO 6,0497
BIST 98.454,88
ALTIN 219,2784

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle