Geçtiğimiz Pazar günü geçekleşen Yerel Seçimde 2. Kez aday olup büyük bir zaferle yeniden başkanlığa seçilen CHP Süloğlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Ormankıran’ı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ziyaret ederek tebrik etti.

Göreve geldiği 2014 yılı seçimlerinden itibaren adeta bir büyük Şehir Belediye Başkanı gibi çalışan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Süloğlu ilçesine verdiği destek ve hizmetler ilçe halkı tarafından da büyük takdirle karşılanmıştı. Başta Kültür Sarayı olmak üzere ilçenin Ulaşım sorununa da en büyük desteği veren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ı makamında ziyaret ederek tebrik etti.

“Süloğlu’nda Daha Yapacak Çok İşimiz Var.”

Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Ormankıran; “Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan ve İl Başkanımız Fevzi Pekcanlı İlçemizde Bizleri Ziyaret Ederek, Hayırlı Olsun dileklerini ilettiler. Her zaman Süloğlu Halkımızın Yanında Olduğu ve Destekleri için İlçe Halkım adına teşekkür ederim. Süloğlu’nda Daha Yapacak Çok İşimiz Var.” İfadelerine yer verdi.

“Bu işi gönlüyle, yüreğiyle yapan, sevgisi ve aşkıyla yapan ender belediye başkanı”

Ormankıran’ın bu göreve çok yakıştığını, hakkıyla yaptığını ve başarılı olduğunu söyleyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; “Bu işi gönlüyle, yüreğiyle yapan, sevgisi ve aşkıyla yapan ender belediye başkanlarından biridir. Süloğlu‘nda 50 yıldır Belediye var, Edirne de 151 yıldır belediye var. Edirne Belediyesi 151 yaşında. Eğer 50 yıldır bu ilişki kurulup, Edirne’den buraya bir şeyler verilememiş se ve şimdi verilebiliyorsa bu Mehmet Ormankıran’ın başarısıdır. Kendisi Öz kardeşimdir. Kardeşimin yolu ve bahtı açık olsun. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz