Hoşgeldiniz  

Hastane’nin ilk Bebeğiyle 22. Doğum gününü kutladılar.

admin | 23 Eylül 2018 | Genel, Sağlık, yaşam A- A+

1996 yılında kurulan Özel Trakya Hastanesi’nde ilk doğan bebek olan Gökçe Güner ve doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı Op. Dr. Aydın Kaya birlikte pasta keserek, Gökçe Güner ve Özel Trakya Hastanesi’nin 22. Doğum gününü kutladılar. Kutlamaya Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan ve Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan da ortak oldular.

Edirne’nin ilk özel hastanesi olan Özel Trakya Hastanesi’nde, 1996 yılında dünyaya gelen ilk bebek olan Gökçe Güner ve Hastane’nin doğum günü anısına pasta kesildi. Pastayı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan, Hastanenin ilk bebeği olan Gökçe Güner ve doğumunu gerçekleştiren Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Aydın Kaya birlikte kestiler.

Kutlamada konuşan Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, Edirne’nin ilk özel hastanesi olan Özel Trakya Hastanesi’ni 22. Yıla ulaştırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirterek, “Bugün burada Sayın Belediye Başkanımız, hastanemiz hekim kadrosu ve çalışanlarımız ile hem hastanemizin 22. Kuruluş yıl dönümünü hem de hastanemizde doğan ilk bebeğimiz olan Gökçe Güner kızımızın doğum gününü kutluyoruz.  Kendisi hastanemizde ilk dünyaya gelen kızımız, bugün 22 yaşında.  Ayrıca kızımızın dünyaya gelmesinde emeği olan Hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aydın Kaya’da aramızda. Bizler Özel Trakya Hastanesi’nin bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da Edirne halkına ve bölge halkına nitelikli sağlık hizmeti sunmak ve sunduğumuz hizmeti sürekli daha iyiye taşımaya çalışmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

443 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,2949
EURO 5,9997
BIST 102.700
ALTIN 225,4439

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle