Hoşgeldiniz  

Kanser Tarama çalışmaları özel sektör işbirliği ile devam ediyor

admin | 11 Temmuz 2018 | BÖLGE, Eğitim, ekonomi, Genel, Sağlık, SPOR, yaşam A- A+

İlimizde kanser farkındalığını arttırmak ve daha fazla kişiye ulaşarak kanser taramalarımızı yapmak üzere Edirne İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Merkez Toplum Sağlığı Merkezine bağlı Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi  (KETEM) tarafından, Edirne’ de Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği yaş gruplarına uygun çok sayıda çalışanın istihdam edildiği, bayan popülasyonunun ağırlıkta bulunduğu fabrikalar ve işletmeler ile işbirliği yapılarak yerinde kanser taraması programı yürütülmektedir.

Bu çalışmalar kapsamında duyarlılıkları ve vermiş oldukları destekler için bu fabrikalar ve işletmeler ziyaret edilecek ve “Teşekkür Belgesi” verilecektir.

İlk Teşekkür Belgesini sunmak üzere Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz KALKAN,   Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Selma HEVES YILMAZ, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Onur ÇAKAR, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube Müdürü Yıldıray ÇETİNTAŞ, Merkez İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Uzm. Dr. Esin SEÇGİN SAYHAN ve KETEM Birimi Sorumlusu Dr. Meltem SÖZER YAVUZ’ un da aralarında bulunduğu heyet,  Modavizyon Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal ŞAHİN, Genel Müdürü Turgut BAKIR,  İnsan Kaynakları Müdürü Vedat OKUŞ, İş Yeri Hekimi Dr. Bora DAYSAL ile bir araya gelerek Modavizyon Tekstil San. ve Tic. A.Ş. ailesini ziyaret etmişlerdir..

Kanser taramalarına vermiş olduğu destekler ve katkılarından dolayı İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz KALKAN tarafından,  Modavizyon Tekstil San. ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kemal ŞAHİN’ e ‘’Teşekkür Belgesi’’ takdim edilmiştir.

508 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle