Hoşgeldiniz  

KOBİ Haftasında KOSKEB bilgilendirme toplantısı

admin | 18 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt yaptığı açıklamada  AB Türkiye Delegasyonu, AB’nin KOBİ’lerle ilgili politikalarına dikkat çekmek ve Türkiye’de girişimciliği desteklemek üzere bu yıl  16-20 Kasım tarihlerinde  KOBİ haftasında bir dizi etkinlik düzenlendiğini belirterek, “Avrupa Birliği’nin KOBİ’lerin desteklenmesi ve girişimciliğin özendirilmesi için; AB’nin, ulusal otoritelerin ve diğer ilgili kuruluşların faaliyetlerini bir marka altında yaygınlaştırmak amacıyla, 2009 yılından beri Avrupa KOBİ Haftası yaklaşımını sürdürülüyor.

KOBİ Haftasında KOSKEB bilgilendirme toplantısı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Etkinlik kapsamında; Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB Edirne Müdürlüğü ortaklığında  KOSGEB destekleri bilgilendirme toplantısı ETSO toplantı salonunda düzenlendi.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ve girişimci adaylarını  katıldığı toplantıda; KOSGEB Edirne Müdürlüğü uzmanları tarafından, girişimcileri ve KOBİ’leri ilgilendiren KOSGEB destekleri konularında detaylı bilgiler verdi. KOSGEB uzmanları, mevcut girişimcileri faydalanabilecekleri destekler konusunda bilgilendirerek daha çok sayıda insanı kendi işini kurmaya teşvik etmeye yardımcı olmayı hedeflediklerini belirtti.

Toplantı, katılımcıların yönelttiği soruların cevaplandırılmasının ardından sona erdi.

KOBİ Haftasında KOSKEB bilgilendirme toplantısı (2)

718 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle