Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Konya Görmeyenleri Koruma Derneği Edirne’deydi

admin | 10 Aralık 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Konya  Görmeyenleri  Koruma Derneği Edirne’deydi (3)

 

 

 

 

 

Dedim ki gönle giren gözden ırak olsa ne olur.” Mevlana`’nın sözüyle yola çıkan, Konya Görmeyenleri Koruma Derneği üyeleri Edirne’de, Edirne Engelli Gönüllüleri Derneğini ziyaret etti. Ziyaretle ilgili olarak açıklama yapan Dernek Başkanı Serpil Erkenciler, “ Konya’dan gelen konuklarımızla birlikte Serhat Şehri Edirne`mizin tarihi ve kültürel eserlerini gezdik.  Selimiye Camii, Şükrü Paşa anıtı, Beyazıt Külliyesi. Sarayiçi, Karaagaç, Lozan Anıtına misafirlerimiz hayran kaldılar. Şükrü Paşa anıtındaki ziyaretimizde milli duyguların bu kadar içten yansıtılmasında çok etkilendiler.

Konya  Görmeyenleri  Koruma Derneği Edirne’deydi (1)

 

 

 

 

 

 

Ortopedik engelli arkadaşlarımız ve kısmi görme engelli misafirlerimizle yaptığımız bu gezide bir birimize ayak, birbirimize göz olduk. Yaşamak ve hissetmek için hiç bir engelin engel olmadığını güçlü bir şekilde hissettik. Misafirlerimiz kentimizden mutlu bir şekilde ayrıldı. Dedi.

Konya  Görmeyenleri  Koruma Derneği Edirne’deydi (2)

726 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 4,7223
EURO 5,5484
BIST 101.138,08
ALTIN 198,1338

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©