Ak  Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Koray Uymaz Yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Edirne’nin sevilen ismi Uymaz gezilmedik yer, sıkılmadık el bırakmayacağız sloganı ile seçim gezilerine devam ediyor Önceki gün 1.Küçük Sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Uymaz, Esnafın hal ve hatırını sorup onların sorunlarını dinledi.

Uymaz yaptığı açıklamada; “Eski Sanayi Sitesi’nde esnaf ve işçi kardeşlerimiz ile bir araya gelerek Edirnemiz için yapacağımız hizmetleri anlattık. Ev sahibimiz olan esnafımızı güçlendireceğiz.” Dedi.

Küçük Sanayi sitesinde bulunan işyerlerini tek tek ziyaret eden Uymaz’a sanayi esnafından tam destek geldi.

Başta Sanayi sitesi esnafının sorunları olmak üzere Edirne’nin tüm sorunlarını en kısa sürede çözecek bilgi,proje ve deneyime sahip olduğunun altını çizen Uymaz; “Edirnelilerden tam destek bekliyoruz. Edirne’nin ev sahibi esnaftır. Esnafı güçlü bir şehir istiyoruz.” Dedi.

Yıllardan beri çözülemeyen Edirne’nin sorunlarının en başında alt yapı ve ulaşım sorunu geldiğini belirten Uymaz, bu sorunları 3 yıl gibi kısa sürede çözüm sağlayacaklarını ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz