Lalapaşa Belediye Başkanı Ali Osman Uzman Arslanzade Şekerleme sahibi Arif Meriç’e Lalapaşa’ya verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Edirne tanıtımında önemli bir yer alan ve 2009 da yılın Ahisi seçilen Arslanzade Arif Meriç’e, verdiği desteklerden dolayı; Lalapaşa Belediye si Başkanı Ali Osman Uzman Plaket Sundu. Desteklerinin süreceğini belirten Meriç;’’Ben Kendim İskender Köyündenim ve Edirne İçin ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Lalapaşa da bizim için önemli bir ilçemiz. Hem Edirne için hem de Lalapaşa için maddi manevi ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Sayın başkanımız bizleri düşünerek plaket vererek büyük bir nezaket gösterdiler. Kendilerine çok teşekkür ederiz’’ dedi.

Lalapaşa Belediye Başkanı Ali Osman;’’Arif Meriç’e Lalapaşa’da yaptığımız tüm etkinliklerde verdiği destekler için çok teşekkür ediyoruz. İnşallah Lalapaşa’mıza destekleri sürer’’ dedi.

Ziyarette Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar ve Arslanzade Arif Meriç’in Oğlu Yusuf Sait Meriç bulundu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz