Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler Programı Uygulama Etkinlikleri çerçevesinde,22 Aralık 2015 Salı günü Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Şükrü Kilimci Çocuk Hematoloji Onkoloji Kliniğinde tedavi gören lösemi hastası çocuklara moral günü eğlencesi düzenledi.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA EĞLENCE (3)

 

 

 

 

 

 

 

Uzm. Dr. Tuba EREN “Hastalarımız uzun süre burada tedavi görmekte, küçük yaştaki çocuklar için bu süreç daha zor geçmekte ve burada olmaktan sıkıntı duymaktadırlar. Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler programı öğrencilerinin bizleri düşünerek moral günü organize etmesinden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA EĞLENCE (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Halkla İlişkiler ve Tanıtım programı öğrencilerinden Cansel ERTEM ve Elif YILDIZ’ın şarkılarını söyleyen çocuklar, Halk Eğitim Merkezi Tiyatro bölümü oyuncularından Ömer USTABAŞI ve Ömer Faruk KERVE’nin sergiledikleri“İbiş ile Memiş”oyununda doyasıya eğlendiler. Sonrasında palyaçolar eşliğinde pasta kesimi yapıldı.Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği  öğrencilerinin hazırladığı kurabiyeler dağıtıldı.

??????????

 

 

 

 

 

 

 

Proje sorumluları Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım programı ikinci sınıf öğrencileri İzel MUTLU, Mehmet ÖZCAN ve Elif YILDIZ, çocukların yanında olmak ve yüzlerini biraz olsun güldürebilmek için bu projeyi düzenlediklerini belirterek “katkılarından dolayı Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Şükrü Kilimci Çocuk Hematoloji Klinik sorumlularına, Uzm. Dr. Tuba EREN’e, hastane hemşirelerine, Edirne Halk Eğitim Merkezi öğretmeni Erdoğan EĞMEN’eYüksekokul Turizm ve Otel İşletmeciliği programı öğrencileri ve Öğr.Gör. Nevin AĞIR’a teşekkür ediyoruz”dediler.

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı altında yapılacak olan ‘’OBEZİTE CERRAHİSİ’’ konulu konferansa Doç. Dr. Tamer SAĞIROĞLU katılacak.

Konferans 24.12.2015’de saat 14:00’da Trakya Üniversitesi Türkan Sabancı Kültür Merkezinde yapılacaktır.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA EĞLENCE (2)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz