AK Parti 26.dönem Edirne Milletvekili ve Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet ve Mihri Sezen Çiftinin oğlu Semih ile İlhami ve Ayşe AKSULU Çiftinin kızı Meltem Buzhane Davet Bahçesinde düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdi.

Geceye, Edirne Eski Milletvekili ve Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Mustafa Yel, Metin Akgün, AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz,  AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, CHP 22. Dönem Milletvekili Nejat Gencan, Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çalen, AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, AK Parti Geçmiş dönem Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda, Trakya Birlik Yönetim Kurulu ve Müdür yardımcıları, Trakya Birlik Kooperatif Müdürleri ve çalışanları, Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, Edirne İl Kültür Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Bulgar Sveti Georgi Kilisesi Papazı Alexander ÇIKRIK, Lalapaşa Kaymakamı Şenol Öztürk, Edirne Geçmiş dönem Milletvekillerinden Şener işleten, Prof.Dr. İlhan Toksöz, Prof. Dr. Ahmet Günşen, Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı, Beğendik Belediye Başkanı Nuran Uslu, Belediye Başkanları, STK ve oda yöneticileri, köy muhtarları ile eş dost ve yakınları katıldı.

“Son yılların en büyük katılımlı düğünü”

2 binin üzerinde davetlinin katıldığı düğün töreninde son yılların en çok davetlinin katıldığı düğün töreni olarak tarihe geçti.  Meltem ve Semih çifti aileleri ile birlikte düğün salonu girişinde davetlileri tek tek karşılayıp hoşladı. Buzhane Davet Bahçesi işletmecilerinin kusursuz hizmet sunduğu gecede Gelin ve damadın şıklığı göz kamaştırdı.

Düğün töreni yoğun katılım nedeniyle, Saat: 22.00 sularında başladı. Gelin ve damadın davetlilerin alkışları ile sahneye gelerek başlayan düğün töreninde, Meltem ve Semih çiftinin göz kamaştıran dansı davetliler tarafından dakikalarca alkışlandı. Daha sonra Gelin ve damadın nikah töreni gerçekleşti. Genç Çiftin nikahını Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan kıydı. Nikah şahitleri ise Edirne Eski Milletvekili ve Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Mustafa Yel, Metin Akgün, AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz,  AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek ve Edirne Valisi Günay Özdemir oldu. Meltem ve Semih çifti salonu dolduran binlerce davetli huzurunda, ömür boyu mutluluk ve yaşam için birbirine  “EVET” dedi.

Müezzinoğlu: “Rabbim her iki aileye evlatlarının tüm Mürvetlerini görebilmeyi nasip etsin.”

Bu güzel evliliğin ve bu mukaddes birlikteliğin belgesi olan aile cüzdanını Meltem ve Semih çiftine Önceki dönem Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu verdi. Müezzinoğlu, Genç çifte ömür boyu mutluluk dileyerek; Aksulu ve Sezen ailelerini siz değerli dostları, yakınları ve sevenleri adına her iki aileyi tebrik ediyorum. Rabbim her iki aileye evlatlarının tüm Mürvetlerini görebilmeyi nasip etsin. Hiçbir anne babaya evlat acısı göstermesin. Değerli Kızımız Meltem ve Sevgili kardeşimiz Semih’i tebrik ediyorum. Rabbim onları mesut ve bahtiyar eylesin.” Dedi.

Daha sonra Damadın babası Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı ve Milletvekili Rafet Sezen düğün törenine katılan davetlilere teşekkür konuşması yaptı.

Nikah töreninden sonra aile takısı gerçekleşti ve ardından düğün pastası kesildi. Gelin ve damadın zeybek oyunu ile devam eden gecede, Roman halk dansları ekibi ile damat Semih’in gösterisi davetlilere unutulmaz bir gece yaşadı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde düğün törenine katılan Milletvekilleri ve Sezen ailesi, eş dost ve yakınları sahnede gelin ve damada eşlik etti. Tekirdağ, Kırklareli ve İstanbul Milletvekilleri Trakya oyun havaları eşliğinde Edirne Milletvekili Rafet Sezen ile sahnede oynadı.  Unutulmaz anların yaşandığı geceye katılan davetliler müziğin ritmi ile geç saatlere kadar eğlendi. Bizde Edirne Ajans ailesi olarak Meltem ve Semih çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz