Merkez Meriç İlkokulu kolej havasına bürünmüş (4)

 

 

 

 

 

 

Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan okulları ziyareti sırasında Merkez Meriç İlkokulu İle ilgili olarak şunları söyledi.”1 yıl önce müdürlüğe gelen Azize Firdevs Turan ve birikimli öğretmen kadrosu güzel etkinlikler yapıyorlar.Müdür Yardımcısı Melis Ulusoy ile birlikte uyum içinde çalışıyorlar. Kolej havasında bir okul. Her zaman pırıl pırıl. Hakikaten örnek bir okulumuz.

Merkez Meriç İlkokulu kolej havasına bürünmüş (1)

 

 

 

 

 

 

Öğretmen arkadaşlarımız işlerini benimseyen kişiler, onların ilgileri ile öğrenci mevcudu 80’den 104 öğrenciye ulaşmıştır. Öğretmenler ev, ev ve mahalle, mahalle gezerek okullarını tanıtmışlardır. Devamsızlık problemi olmayan bir okulumuzdur. Bu okulumuzu diğer okullara da örnek olmasını diliyorum. Bu okul aynı zamanda beyaz bayrak ödülü aldı. Günün her saatinde tertemiz bir okul. Burada çalışan personele de teşekkür ediyorum. Bu okulda mutlu olmamak mümkün değil. Bu okul ile ilgili yeni projelerimizde var.

Merkez Meriç İlkokulu kolej havasına bürünmüş (5)

 

 

 

 

 

 

Okul şu anda cazibe merkezi konumunda, aynı anda okulumuzda velilerin katıldığı kurs ve etkinliklerde var. Okul Mahalleli tarafından sahiplenilmiş vaziyettedir. Öğretmen –veli işbirliğinin olduğu örnek okullarımızdan bir tanesidir. Bizde bu başarılı çalışmalarından dolayı değerli okul müdürümüze, değerli öğretmenlerimize, çalışan personelimize ve velilerimize teşekkür ediyoruz. Sevgili öğrencilerimizi kutluyoruz. Öğrencilerimiz sınıflarına gözü gibi bakıyorlar. Okul bahçesindeki oyun alanlarını çok iyi kullanıyorlar.

Merkez Meriç İlkokulu kolej havasına bürünmüş (2)

 

 

 

 

 

 

Derslerine gereken önemi gösteriyorlar. Okullardaki gelişimleri çok yakın takip eden bir kişi olarak; öğretmen arkadaşlarım ve yöneticilerimle gurur duyuyorum. Sınıflara girdiğimizde öğretmenlerimizin yüzü gülüyor. Öğrencilerimiz mutlu. Buda bizi sevindiriyor. Bizlerinde görevi Edirne’nin başarısını akademik alanda daha ileriye götürmek,her geçen gün daha iyiye ve daha güzele ulaşmak.”diyerek emeği geçenlere teşekkür etti. Okul ile ilgili görüşlerini belirten veliler ;”Okulun tuvaletler dahil içinin ve dışının Özel İdare tarafından bakımdan geçtikten sonra iyi kullanılıyor olması ve çalışanların titizliği okulu farklı kılmaktadır.”dediler.

Merkez Meriç İlkokulu kolej havasına bürünmüş (3)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz