MHP Edirne İl Başkanlığı tarafından MHP’nin 50. Yılı nedeniyle “Birlik ve Beraberlik, Dayanışma” kahvaltısı düzenlendi.

DSİ 11.Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinden gerçekleşen Kahvaltıya MHP Edirne İL Başkanı Av. Süleyman Ferhatoğlu, MHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Kozan, İl Yönetimi, MHP Edirne İl Başkan Yardımcısı Taner Albayrak, MHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Emre Tokluoğlu, Ülkü ocakları, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri, İlçe yöneticileri, Kadın Kolları, Büyük Birlik Partisi Edirne İl Başkanı Arif Köroğlu ve İl Yönetimi, Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk Çiftçi, İlçe Belediye Başkan Adayları ve parti üyeleri ve MHP teşkilatında görev almış birçok değerli isim katıldı.

“Nişan almazsanız vuramazsınız, Hedef koymazsanız ulaşamazsınız”  

Açılış konuşmasını MHP İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu yaptı. Ferhatoğlu konuşmasında; “Öncelikle 50.yılımız hepimize kutlu olsun. Bugün yarım asrı devirdik. İnşallah daha sonsuza kadar da partimiz devam edecektir. Dünya var oldukça ülkemiz ve partimiz var olacaktır. Geleceğe umutla bakıyor ve her şart altında iyimserliğimizi muhafaza ediyoruz. MHP ne yaptığını bilen, ne söylediğini bilen, nereye ulaşmak istediğini muazzam bir fikir ekolü ve köklü bir siyaset okuludur. Nişan almazsanız vuramazsınız, Hedef koymazsanız ulaşamazsınız. Zafer;  çalışanların, emek verenlerin, ter dökenlerin, samimiyetle mücadele edenlerin olacaktır. Dava adamı inanç ve iman adamıdır.  Dava adamı, samimiyet ve dürüstlük adamıdır. Hamdolsun MHP Edirne teşkilatı üyeleri davasını özümsemiş müstesna ve muhterem şahsiyetlerdir. Bizim meselemiz vatan ve milli bekadır. Bu nedenle işimize bakalım. Davamızı korumak için var gücümüzle çalışıp çırpınalım. Sürekli hareket halinde ve bir adım önde olacağız. Sorumluluğumuz hakikaten ağırdır.  31 Mart 2019’da yapılacak Mahalli İdareler seçimleri tarihi bir önem taşımaktadır. Türkiye’nin önünü kesmek isteyenler hazırlık yapıyorlar. Zalimler fırsat kolluyor ve hainler ortam yokluyorlar. Bizim adayımız Edirne’de Recep Kozan’dır. Kendisine başarılar diliyoruz ve sonuna kadar kendisinin arkasındayız. Edirneli halkımızın da teveccühünü bekliyoruz. İnanıyoruz ki 31 Mart 2019’da Edirne, Ehline yani Recep Kozan hocamıza emanet edilecektir.” dedi.

Recep Kozan: “Ne mutlu ki ben böyle bir davanın ve inancın insanıyım”

Devlet memuru olarak Edirne’ye uzun süre hizmet ettiğini ifade eden MHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Koza; “İnşallah nu hizmetimizi 3 Mart 2019 tarihinden itibaren Belediye Başkanı olarak devam ettireceğiz. Buna gönülden inanıyorum. Bizim milletimiz feraset sahibidir. Kimin çalışacağını, kimin ne iş yapacağını, kimin Edirne’ye hangi gözlükle bakıldığını bilir. Bizim gözlüğümüz her zaman hizmet gözlüğüdür. Bugüne kadar hep böyle oldu. Bundan sonra da böyle olacak. Hiçbir zaman gözlüğümüz rant gözlüğü olmadı. İşte rant gözlüğünün Edirnemize getirdiği ve yaptıklarını görüyorsunuz. Edirne’mizi getirdiği noktayı da görüyorsunuz. Yeşil Edirne beton EDİRNE oldu. Biz diyoruz ki, Bu Edirne’yi bize verin, gerçekten hizmet edelim, pırıl pırıl bir Edirne yapalım, medeni bir şehir, yaşanabilir bir şehir haline getirelim. Bunu da Allahın izniyle yapacağız.

9 Şubat 1969’da büyük liderimiz Nur içinde yatsın Alparslan Türkeş tarafından kurulan ve benimde 48 yıldır gönül bağım olduğu, hiçbir zaman için o çizgiden gönül olarak ayrılmadım ve şerefle gittiğim bir yol, mutlu olduğum bir yoldur. Ne mutlu ki ben böyle bir davanın ve inancın insanıyım.” Dedi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz