Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Mine ve Tayfun’un mutlu gecesi

admin | 13 Mayıs 2018 | Magazin, yaşam A- A+

Edirne Ticaret Borsası Üyesi ve Edirne lisanslı Depoculuk A.Ş. Başkan Yardımcısı Ümit Karanfil’in kızı Mine ve Tayfun’un düğünü Karaağaç’ta Buzhane düğün salonunda gerçekleşti.

Düğün törenine AK Parti Edirne Milletvekili Rafet SEZEN, T.C. Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Rıdvan Canım, Edirne Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai Canım, Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Kasap, Eray Karaca, ETB Meclis Üyeleri, ETB Genel Sekreteri Serkan Kösem, Köy Muhtarları, ve çok sayıda davetli katıldı. Mine ve Tayfun çifti davetlileri salonun girişinde karşıladı. Gece gelin ve damadın sahneye alkışlar arasında gelip ilk dansı yapmasıyla başladı. Ardından aile takısı gerçekleşti. Düğün pastasının kesilmesinden sonra Mine ve Tayfun çifti davetlilerle birlikte sahnede gece boyunca eğlendi. Bizde Edirne Ajans Ailesi olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

 

468 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 4,6804
EURO 5,4960
BIST 103.549,02
ALTIN 195,0500

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©