Hoşgeldiniz  

Modovizyon’dan şehir içi bisiklet turu

admin | 16 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

modavizyon firmasından etykinlik (4)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’nin en çok işçi çalıştıran firması olan Modavizyon 50’ye yakın bisikletçinin katıldığı bir şehir içi bisiklet turu düzenledi. Migros yanında başlayan  tur öncesi açıklama yapan Modavizyon İnsan Kaynakları Müdürü Vedat Okuş, Edirne’de bisiklet sporunu sevdirmek amacıyla arkadaşları ile birlikte bir şehir içi bisiklet turu düzenlediklerini belirterek; “ bisiklet sporunu her an gündemde tutmak, devlet büyüklerini de  bundan sonraki turlarda aramıza katılmasını sağlamak amacındayız. Bu sağlıklı yaşam için  güzel bir aktivite.

modavizyon firmasından etykinlik (7)

 

 

 

 

 

 

 

Trafikte bisikletliye saygı duyulmasına dikkat çekmek için  bir şehir turu yapacağız herkesin bu tura katılmasını bekliyoruz.  Talatpaşa bulvarını takiben Saraçlar Caddesi ve Atatürk anıtı önünde bir toplu resim çekeceğiz.” Diyen Vedat Okuş Modavizyon olarak farklı sosyal aktivitelerinin olduğunu tiyatro etkinlikleri bulunduğunu bu etkinliklerinin bundan sonra artarak devam edeceğini belirtti.

modavizyon firmasından etykinlik (2)

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra konuşan Modavizyonda çalışan EDOKS kulübü üyesi aynı zamanda Modavizyonda 10-15  kişilik  bisiklet sporcu gurubunu organize eden Nevzat Çakmak,  bisiklet sporu hakkında konuşurken böyle bir etkinliğin yapılmasına karar verildi her ayın bir Pazar günü  bütün gurupların katılabileceği  bir gezi şeklinde tur düzenlemesi kararlaştırıldı. Bu kararımızı diğer guruplara ilettik. Bir gurup haricinde bu talebimize olumlu yaklaştılar.

modavizyon firmasından etykinlik (9)

 

 

 

 

 

 

Onun üzerine  bu turu kararlaştırdık. Bisikletçilerimiz arasında T.Ü bisiklet topluluğu var.Özgür pedallar adında gurup var.Modavizyon var. Çevre gönüllüleri derneği de  destek sağlıyor. Burada amacımız halkımıza görsel olarak kendimizi göstermek halkımıza bisiklet sporunu sevdirmek oyacaktır. Bisikletçilerin trafikte var olduğunu kanıtlamak. Bisikletçiler Edirne trafiğinde büyük sıkıntılar yaşıyor. Bunu araç sürücülerine duyurmak amacındayız.

modavizyon firmasından etykinlik (8)

 

 

 

 

 

 

 

Bisiklet sporunu gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz. Bu  organizasyonun sürekliliğini sağlarsak mutlu olacağız. Trakya Birlik önünden Trakya Üniversitesi Ayşekadın yerleşkesi istikametinden Baca yöresine ve Vali Konağı Esentepe’ye çıkıp  Trakya Üniversitesi önünden  şehir içine gireceğiz Sarayiçinde küçük bir kahvaltı  molamız olacak. Daha sonra saraçlar caddesi yönüne geçeceğiz. Atatürk Anıtı önünde topluca fotoğraf çektireceğiz. Oradan Saraçlar istikametini takiben Karaağaç mahallesinde bir çay molası vereceğiz.” Dedi.

modavizyon firmasından etykinlik (1)

 

 

 

 

 

 

 

modavizyon firmasından etykinlik (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

1109 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle