Hoşgeldiniz  

Müdürler buluşması

admin | 05 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Müdürler buluşması (3)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’nin başarıları ile adından söz ettiren liselerinden Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında okulda düzenlene törende mezunlar gününü kutladı.

Müdürler buluşması (1)

 

 

 

 

 

 

 

Mezunlar Gününe Maarif Müfettişleri Başkanı Ayhan Karan, Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Taştekin,Okul Müdürü Hasan Boz,Edirne Belediyesi Edirnespor Bayan Basketbol Kulübü Başkanı Murat Boyacıoğlu,Trakya Birlik Halkla İlişkiler Müdürü Önder Yücel,Şapolyo Sigorta Sahibi Orkun Şapolyo,Okulun kuruluşundan beri Müdürlük görevlerini yapan Müslüm Özberber, Bakitürk Yumak, Zeki Koçak, Şeref Uz, Sefer Yaşar ve mezun öğrenciler ile misafirler katıldı.

Müdürler buluşması (2)

 

 

 

 

 

 

 

Mezunlar adına Belkis Göçmen ve Gürkan Göçmen’in okulun Atatürk Büstüne çelenk sunumunun ardından saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. Okul Müdürü Hasan Boz yaptığı konuşmada; 35 yıllık mazisi olan Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesinin birçok öğrenciyi hayata hazırladığını belirterek, okulda görev yapan müdürlere ve öğretmenlere teşekkür etti.

Müdürler buluşması (5)

 

 

 

 

 

 

 

Okulun üzerine aldığı misyonu  en başarılı bir şekilde devam ettireceğini belirtti. Okulun gerçek sahipleri öğrenciler adına mezunlardan Edirne Belediyesi Edirnespor Bayan Basketbol Kulübü Başkanı Murat Boyacıoğlu Okulun ilk Müdürü Müslüm Özberber ile çıktığı kürsüde bu okuldan mezun olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek emeği geçen öğretmenlere ve yöneticilere teşekkür etti. Kurucu Müdür Müslüm Özberber’de bu okulda görev yapmaktan gurur duyduğunu belirtti.

Müdürler buluşması (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

Okul Marşının söylenmesinden sonra mezunlar ile okul öğrencileri arasında basketbol karşılaşması yapıldı. Çekişmeli geçen müsabakadan sonra geleneksel pilav ve ayran ikramı yapıldı.

Kuruluşundan bu yana bu okulda müdürlük görevini yapan Müslüm Özberber, Bakitürk Yumak, Zeki Koçak,Şeref Uz,Sefer Yaşar ve halen müdürlük görevini yürüten Hasan Boz okulla ilgili izlenimlerini paylaştılar.

Müdürler buluşması (4)

1451 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle