Barutluk Mahalle Muhtarımız Zeki Yaşagör ve Nişancıpaşa Mahalle Muhtarı İrfan Deniz Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Edirne için; Edirne’yi geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmek için dün olduğu gibi bugün de muhtarlarımızla koordineli çalışmaya; yaşanan sorunlara birlikte çözüm aramaya devam eden Belediye Başkanı Gürkan’a teşekkür ziyaretinde bulunan Barutluk Mahalle Muhtarımız Zeki Yaşagör ve Nişancıpaşa Mahalle Muhtarı İrfan Deniz, Edirne Belediye Başkanı Gürkan ile çeşitli istişarelerde bulunuldu.

“En büyük desteği Muhtarlarımızdan aldık”

Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Başkan Gürkan, Mahalle muhtarları ile Yaklaşan yerel seçimi ve gelecek dönemde mahallelerimizde neler yapılabilir gibi önemli proje ve konuları paylaştı.

Edirne’nin sorunlarını çözmede en büyük desteği her zaman Muhtarlardan aldığını belirten Gürkan; “Birlikten kuvvet doğar’ anlayışı ile kentimizin sorunlarına her zaman birlikte çözüm aradık. Bazen imkanlarımız kısıtlı olsa da; problemleri birlikte aşabilmek için canla başla mücadele ettik ve ivedilikle çözüme kavuşturduk. Hiç kuşkusuz ki sizler; belediye ile halk arasında kurulan önemli bir köprü görevini yürütmektesiniz. Yaşadığınız mahallenin sorunlarını çözebilmek; mahalle halkına daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışmaktasınız. Sizlerden aldığımız destekle kentimiz için dün olduğu gibi bu gün de bütüncül bir yaklaşım sergilemeye; Türkiye’nin en bereketli topraklarında; ülkenin en aydınlık insanları için hizmet etmeye devam edeceğiz.” Dedi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz