Hoşgeldiniz  

Oyunu kullanan, köylüler pazarına koştu

admin | 03 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

OYUNU KULLANAN PAZARA KOŞTU (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Cumartesi pazaryerinde Pazar günleri açılan her geçen gün Edirnelilerin beğenisini kazanan köylü kadınların ürün pazarı  seçim günü olan 1 Kasım Pazar günü de   Edirnelilere hizmete devam etti. Pazarda tezgâh açan köylü kadınlar ürünlerini pazarladı.

MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAK AMACINDAYIZ

Köylerinde erken saatlerde oylarını kullanan köylü ürünlerini pazarlayan esnaflar oradan Pazar alanına koştu. Köylerinde vatandaşlık görevi olan oylarını sabahın erken saatinde kullandıklarını ondan sonra pazara geldiklerini belirten köylü pazarındaki kadınlar. Hepimizin Edirneli müşterileri var. Onları ihmal edemezdik. Pazaryerine gelerek tezgâhımızı açarak hizmetimize devam ettik.  Amacımız Edirnelilere en iyi hizmeti sunmak. Onu dikkate alarak halkımıza sunduğumuz ürünlerin kalitesini arttırıyoruz.

OYUNU KULLANAN PAZARA KOŞTU (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

KÖYLÜ KADINLARINI EDİRNELİLERLE KAYNAŞMASI SAĞLANIYOR

Bunun sonucunda da müşterilerimiz artıyor. Edirne’de köylü kadınlarının ürünlerini pazarlayacakları bir pazarın açılması bizlerinde Edirnelilerle kaynaşmamıza dostlukların artmasına neden oldu. Bizler de evlere kapanmak yerine ticari hayata girmiş ve bu konuda ufkumuz açılmış oluyor. Bizlere bu imkânı sağlayanlara minnettarız. Bizlere hem kazanç kapısı açtılar hem de köylü kadınların şehirlilerle kaynaşmasına yardımcı oldular. Bizler de verilen bu imkânı en iyi şekilde değerlendireceğiz. Halkımıza sunacağımız kaliteli ve hijyenik ürünlerle hizmetimizi sürdüreceğiz” değerlendirmesinde bulundular.

OYUNU KULLANAN PAZARA KOŞTU (3)

780 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle