Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

ÖZCAN: Atatürk’ü saygıyla, sevgiyle, özlemle ve rahmetle anıyoruz

admin | 10 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel

başkan özcan

 

 

 

 

 

 

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Atatürk’ün sonsuzluğa uğurlandığı günün 77. yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Büyük Devlet Adamı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, sonsuzluğa uğurlandığı günün 77. yıldönümünde O’nu bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle andıklarını belirten Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan şöyle dedi: “<Büyük liderler için kuşkusuz ki matem değil; fikirlerine sadakat gereklidir.> fikrinden hareketle 10 Kasım tarihini O’nun fikirlerine yönelmek için fırsat olarak görüyoruz. Demokratik, laik ve çağdaş değerlerinden oluşan kişiliğindeki bütünleştirici kimliği ve bilimi kılavuz edinmiş olan anlayışı ile Atatürkçü Düşünce Sistemi, Türkiye Cumhuriyeti devletini, milleti ile sonsuza denk bölünmez bütün olarak yaşatacak, en büyük ateşleyici güçtür. Bu düşünce ve duygularla, ilke ve devrimlerinle hiç sönmeyecek bir meşale misali aydınlattığın uygarlık yolunda kararlı ve de istikrarlı ilerleyişimizi sürdüreceğimize, manevi huzurunda söz veriyor ve rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.”

 

529 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR down
EURO down
IMKB down
ALTIN down

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©