Saadet Partisi Edirne Milletvekili Adayı Ayhan Özkan, İpsala İlçesinde köyleri ziyaret etti ve üreticilerle buluştu.

Ülkemizin içine düşürüldüğü siyasi, ekonomik ve ahlaki çöküntüye dikkat çeken Özkan, “Saadet Partisi bu ülkenin olmazsa olmazıdır” dedi.

ÖZKAN, “Saadet Partisi bu ülkenin olmazsa olmazıdır” (1)

 

 

 

 

 

 

 

Bunu en son 7 Haziran seçimlerinin ortaya koyduğunu söyleyen Ayhan Özkan, 7 Haziran seçimlerinin sonucunda 4 partinin Meclise girdiğine, ancak hükümet kuramadıklarına dikkat çekerek, “işte bu olay bile bizim iddiamızı doğrulamaya yeter” şeklinde açıkladı.

Özkan devamla, “Milli Görüş’ü 45 yıldır siyasette temsil eden partilerimizin Mecliste bulundukları dönemlerde ülkemiz hiçbir zaman hükümetsiz kalmamış ve bizim koalisyon hükümetlerinde yaptığımız hizmetleri 13 yıldır tek başına iktidarda olan AKP yapamamıştır. Yapamaması bir tarafa siyaset, dış politika, ekonomi, eğitim ve ahlaki yapı hiçbir dönemde bu kadar bozulmamıştır.Bu dönemde borçlanma tavan yapmış, bunun karşılığında ise tüketim ve israf körüklenmiştir” şeklinde konuştu.

Son bir aydır bilhassa Keşan, İpsala ve Enez ilçeleri ile köylerini karış karış dolaştığını söyleyen Özkan, “her konuştuğumuz yerde Esnaf şikâyetçi, çalışan şikâyetçi, çalışmayan şikâyetçi, Çiftçi şikâyetçi” dedi.

ÖZKAN, “Saadet Partisi bu ülkenin olmazsa olmazıdır” (2)

 

 

 

 

 

 

Ülkemizin içinde bulunduğu bu çöküşten tek kurtuluş reçetesinin Saadet Partisi olduğuna dikkat çeken Ayhan Özkan, “1 Kasım seçimleri elimize geçen önemli bir fırsattır. Bu fırsatı toplum olarak iyi değerlendirelim. Onun için yüreğimizin sesini dinleyelim bir başka yanlışa düşmeyelim. Kurtuluş ve mutlu yarınlar ancak Saadet iktidarındadır” uyarısında bulundu.

Ayhan Özkan açıklamasının sonunda şunları söyledi;

MİLLİ GÖRÜŞ/SAADET PARTİSİ DEMEK;

“Önce ahlak ve maneviyat demektir,

Ağır Sanayi demektir,

Maddi ve Manevi kalkınma demektir,

Yüz yıl önce Çanakkale’de, Balkanlarda  yüz binlerce insanımızı katleden haçlı zihniyeti AB’ye kuyruk olmak değil, İslam Birliği’ni kurmak ve baş olmak demektir,

Adil düzen, adil paylaşım demektir,

Milli ve Yerli olan ve ülkemizin olmazsa olmazıdemektir.”

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz