Hoşgeldiniz  

Özlenen tablo.. Ağa ile Başkan halay çekti..

admin | 09 Eylül 2017 | BÖLGE, Genel, kültürel, Magazin, Sağlık, SPOR, yaşam A- A+

GÜNÜN HABERİ / EDİRNE AJANS – Sadece Haber verir – 

Gazeteci Mesut ve Nejla Çınar’ın oğlu  Emir’in sünnet düğünü önceki akşam Lalezar Düğün Sarayında gerçekleşti. Geceye Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 657. Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin,  Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, TGD Başkanı Orhan Doğan, Mesut ve Nejla çiftinin eş, dost ve yakınları, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Lalezar Düğün Sarayında düzenlenen geceye katılan davetliler müzik eşliğinde gece boyunca doyasıya eğlendi.

1 Milyon 522 bin Lira ile 657. Kırkpınar Ağası olan Ahmet Çetin’in, Ağalık ihalesinin hemen ardından Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’dan  Kırkpınar Ağası olarak çeşitli taleplerde (VİP GEÇİŞ, AĞA PLAKASI, AĞA KONAĞI)  bulunmuş ve bu konu komu oyunda büyük tartışma yaratmıştı.  Bazı kesimler tarafından zaman zaman  Ağa’nın parası mı  yok acaba,  o yüzden mi bu taleplerde bulunuyor, gibi spekülasyonların yapılması üzerine Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin, Geçtiğimiz ay Basın mensuplarının karşısına “PARA DOLU ÇANTA”  ile gelip benim param asla bitmez. İşte para burada demişti.  Son olarak Gazetemize açıklama yapan 657. Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin, “ Servetim de gitse Altın kemeri alana kadar 3 dönem boyunca Ağa benim, Başkanımıza Tüm Edirne sahip çıkmalı,Kendisi Edirne için çalışıyor. Ağalık parasının kalan tümünü ay sonuna kadar ödeyeceğim” demişti.  Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin’in bu açıklamaları kamuoyunda büyük bir takdirle karşılandı.

Ağa ile Gürkan Halay çekti.

8 Eylül Cuma akşamı Lalezar Düğün sarayında gerçekleşen Sünnet düğününe katılan 657. Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin ile Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan sahnede davetlilerle birlikte beraber halay çektiler. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede Gürkan ve Çetin’in  berber halay çekmesi davetliler tarafından takdirle karşılandı. Davetlilerle tek tek tokalaşan Belediye Başkanı Gürkan burada da halkın büyük ilgisiyle karşı karşıya kaldı.  Göreve geldiği ilk günden itibaren sürekli olumlu mesajlar veren, Gerginlikleri başlamadan bertaraf eden, Belediye Başkanı Recep Gürkan,  Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin ile yaşanan süreci aynı hassasiyetle yürütmüş halkın büyük takdirini toplamıştı.    

1507 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 4,6794
EURO 5,4552
BIST 95.852,11
ALTIN 191,0817

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle