Edirne Pazarcılar Odası Başkanı Şeref Hasır ve yönetim kurulu üyeleri Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Edirne’de pazarcı esnafının her zaman yanında olduğunu ifade eden Gürkan; “Alın teri ile bizzat sabahın şafak sökümünde gelip, esnaf olarak, pazarcı olarak kendi tezgahını kurup, tezgahında satacağı ürünleri temizleyerek vatandaşa, müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış içerisinde, sunan pazarcı esnafımızı tebrik ediyorum. Pazarcı esnafımız kurduğu tezgâhlarda soğuk, sıcak demeden tüm mevsimsel koşullarda evine ekmek götürme derdindedir. Edirne Belediyesi olarak esnafımıza yönelik hizmetlerimiz dün olduğu gibi bundan sonra da artarak devam edecek.” Dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Edirne için yaptığı hizmetleri bugüne kadar yakından takip ettiklerini, Gürkan’ın özellikle başta pazarcı esnafı olmak üzere Edirne’deki tüm esnaflarımıza her türlü desteği sağladığını vurgulayan Başkan Hasır; “Göreve geldiği günden itibaren başta pazarcı esnaf olmak üzere tüm esnafımıza destek veren, her zaman esnafın yanında olduğunu hissettiren Sayın Başkanımız Recep Gürkan’a teşekkür ziyaretinde bulunmak için Yönetim kurulu üyelerimizle kendisini ziyaret ettik. Pazarcıların abisi adam gibi adam Recep Gürkan’ın bu çıktığı yolda sonuna kadar yanındayız.” Dedi.

“Bizim sevdamız, bizim derdimiz esnafımızın yaşaması”

Göreve geldiği ilk günden bu yana esnafla beraber olan, esnafın sorunlarına her zaman çözüm bulan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın esnaf ve Edirneliler olarak her zaman destekçisi olmaya devam edeceklerini ifade eden Şeref Hasır; “Bizim sevdamız, bizim derdimiz esnafımızın yaşaması, Bakın zar zor geçinen evine ekmek götüremeyen esnafımız bu soğuk kış gününde dahi mücadele etmeye devam ediyor. Böylesine önemli bir dönemde Edirne ekonomisine katkı sağlayacak çalışmalara imza atan ve girişimde bulunan Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ı diğer kurumlar da örnek almalı. Tekrar Sayın Başkanımıza esnafımıza sahip çıktığı ve verdiği destek için teşekkür ederiz.” Dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz