Proje döngüsü yönetimi eğitimi tamamlandı (3)

 

 

 

 

 

Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Trakya Teknoloji Transfer Ofisi iş birliği ile düzenlenen “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” Trakya Teknoloji Transfer Ofisi Seminer Salonunda 24-25 Aralık 2015 tarihlerinde öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi’nden Uzman Ayşe Çelik Taşkın’ın Merkez çalışmaları hakkındaki konuşması ile başlayan eğitimin devamında TTO Proje Uzmanı Çiğdem Beji, Teknoloji Transfer Ofisi çalışmaları hakkında kısa bilgiler paylaştı. Ardından TTO Proje Uzmanı Tuğçe Küçükyıldırım Teknoloji Transfer Ofisi, projeler ve destekler hakkında bilgiler verdi.

Proje döngüsü yönetimi eğitimi tamamlandı (1)

 

 

 

 

 

 

Neslinur Turan Avrupa Birliği Projeleri ve kendisinin de katıldığı proje çalışmaları hakkında, TTO Uzman Yardımcısı Furkan Güner TÜBİTAK destekli projesi hakkındaki çalışma ve deneyimlerini paylaştı.

Proje döngüsü yönetimi eğitimi tamamlandı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜSİ Uzman Yardımcıları Barış Karol ve Ayhan Bağcı kendilerinin de dahil olduğu Mühendislik Fakültemiz öğrencileri tarafından tasarlanan elektrikli araç Pehlivan Elektrak çalışmaları ve TÜBİTAK yarışmasına geçen yıl güneş enerjisiyle çalışan araç ve üçüncü olan ”Pehlivan 02” hakkında bilgiler paylaşarak yaşadıkları deneyimleri aktardılar.

Proje döngüsü yönetimi eğitimi tamamlandı (1)

 

 

 

 

 

 

 

TTO Proje Uzmanı Çiğdem Beji tarafından verilen “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” proje terminolojisi ve mantıksal çerçeve yaklaşımı hakkında bilgiler ile başladı. Proje içerisinde fikrin önemini vurgulayan Beji, fikirlerin projeye dökülmesinin önemine değindi. Eğitim içerisinde oluşturulan proje grupları ile uygulamalı çalışmalar yapılarak öğrencilerin proje kavramını algılamaları ve uygulamaya dökmeleri açısından ciddi kazanımlar elde etmeleri sağlandı.  Trakya Teknoloji Transfer Ofisi Kuluçka Merkezi’nde yapılan uygulamalar proje grup başkanları tarafından sunuldu.

Eğitim sonunda Trakya Teknoloji Transfer Ofisi Yöneticisi Uzman Onur Kübüç tarafından eğitime katılan öğrencilere katılım belgeleri verildi.

Proje döngüsü yönetimi eğitimi tamamlandı (2)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz