Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Rumeli TV’de program yapan” Abbas Trakya’da” Ekibi Edirne’deydi

admin | 13 Aralık 2012 | Genel, Magazin

Rumeli TV’de  her hafta Cuma,Cumartesi ve Pazar günleri  yayınlanan Yunus Bülbül’ün düzenlediği Abbas Trakya’da programının bu haftaki bölümü Edirne’de gerçekleştirildi.

Programı düzenleyen Yunus Bülbül Edirne’de çarşıları  dolaşarak esnaflarla  halk röportajları yaptı. Bu arada nükteli konuşmaları ile halkın ilgisini çeken Bülbül, Sini  Kebap  salonunu ziyaret etti ve kebap yedi. Edirne’nin cana yakın insanları ile birlikte olmaktan  mutlu olduğunu belirten  Bülbül Bundan sonra Edirne’ye daha sık geleceğini söyledi. Sini Kebap Salonu  Sahibi Halil Işık böyle program yapan  sanatçıların işyerlerini  ve Edirne’yi ziyaret etmesinden mutlu olduklarını ,Bu tür programlarla  Edirne ürünlerinin ülkenin en  her yanında  tanıtımının sağlanacağını turizmin gelişeceğini  kaydetti.  Yunus Bülbül  programı sırasında meşhur Edirne ciğerini yedi. Kentin ismiyle anılan ürünlerinin satış yerlerinde yetkililerle görüştü.

3603 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR down
EURO down
IMKB down
ALTIN down

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©