Hoşgeldiniz  

Saadet Partisi bayramı hareketli geçirdi

admin | 26 Ağustos 2018 | bayram, BÖLGE, Genel, Siyaset A- A+

Saadet Partisi Edirne il Teşkilatı, geleneksel olarak sürdürdüğü bayram kutlamalarını geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda da sürdürdü.

Bayram’ın dördüncü günü Parti binasında Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş’in de katılımıyla gerçekleşen Bayram kutlamasına yoğuna bir katılım oldu.

Toplantıda konuşan Mustafa İriş, tüm Müslümanların Kurban Bayramını kutlayarak şunları kaydetti,        “Her yıl belli günlerde kesilen kurban ile insanoğlu, Rabbine teslimiyetini ifade eder. Bayram günleri huzur, barış ve paylaşmanın simgesidir. Bu bayramın da parçalanmış olan İslam âleminin yeniden birliğine, Müslümanların şuurlaşmasına vesile olmasını temenni ederiz. Müslümanlar olarak bizim en önde gelen görevlerimizden biri, yeryüzünde her geçen gün artarak sürdürülen fitne ve fesadın yok edilmesi, kimsenin kula kul olmaması, bunun için de adalet ve ahlakın hâkim olduğu bir düzenin kurulmasıdır. Bu gerçekleşmedikçe bayram günlerinde dahi ağız tadı ile bayram yapılamaz. Temennimiz, tüm İslam âleminin bir an önce yeniden kendi medeniyet değerlerine sarılmasıdır” dedi.

İl Başkanı Ali Demirkıran da katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek bayramlarını kutladı.

İl Teşkilatında yapılan bayramlaşma toplantısından sonra siyasi partilere bayram ziyareti gerçekleştirildi.

410 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3475
EURO 6,1008
BIST 95.411,49
ALTIN 222,2369

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle