Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı,  seçim çalışmalarını gece – gündüz demeden sürdürüyor.

Saadet Partisi’nin seçim çalışmaları Esnaf ziyaretleri, Köy – Mahalle ziyaretleri, Seçim bürosunda halkla buluşmalar ile bitmiyor; bunların yanı sıra Teravih sonrası kahve sohbetleri ile seçmenle buluşuluyor.

 

Önceki akşam Yatsı ve Teravih namazlarını Yeni imaret mahallesindeki tarihi Yıldırım Beyazıt Camiinde kılan Saadet ekibi, namaz sonrası mahalleli ile kahvede bir araya gelindi. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Edirne Milletvekili Adayı Ali Demirkıran’ın da aralarında bulunduğu ekibin sohbeti geç saatlere kadar sürdü.

 

Çay sohbetinde 24 Haziran seçimleri ile ilgili konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, oy vermenin önem ve sorumluluğuna vurgu yaparak, “oy vermek ülkenin yönetimini belli bir süre belli kişi veya kişilere teslim etmektir. Yani bu işte,  oy veren de oy verilenler de sorumluluk yüklenmiş olur. Bu işin altında hem maddi hem de manevi sorumluluk vardır. Bu bakımdan işi/görevi ehline, dürüst ve güvenilir insanlara vermek gerekir” şeklinde konuştu.

 

50 yıldır siyasi mücadelenin içinde bulunan Milli Görüş partileri ne zaman işbaşına geldilerse seçmenin yüzünü kara çıkarmadığına vurgu yapan İriş, “Her türlü engellemelere rağmen bu seçimlerin parlayan yıldızı Saadet Partisidir. 24 Haziran’da ülkemiz, inşallah yeniden Milli Görüş iktidarına kavuşacaktır” vurgusunu yaptı.

 

“Saadet Partisi; Navigasyondur, yol gösterir. Pusuladır, yön gösterir. Radardır, tehlikeyi gösterir. Hakemdir, Hakkı gösterir” diyen Mustafa İriş, “Çiftçi, İşçi, Memur, Emekli, Esnaf, Genç, Yaşlı, Kadın, Erkek herkesin Saadet iktidarını beklemektedir. Çünkü Adalet, Ekonomi, Eğitim, İşsizlik, Dış politika ve Tarımdaki sorunlar ancak Saadet Partisi iktidarı ve projeleri ile çözüme kavuşur. Bu iktidarı inşallah hep birlikte değiştireceğiz” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz