Hoşgeldiniz  

Safir, Eğitim Kadrosunu Güçlendiriyor

admin | 21 Şubat 2018 | BÖLGE, Eğitim, Genel, kültürel, Magazin, Sağlık, yaşam A- A+

Edirne Safir Koleji, İstanbul’da yer alan Safir International School’dan gelen İngilizce öğretmenleri ve köklü eğitim kurumlarında çalışmış deneyimli branş öğretmenleriyle 2018-2019 eğitim öğretim dönemine şimdiden hazırlanmaya başladı.

Edirne’de 2017-2018 dönemi başında eğitime başlayan Safir Koleji, hedeflerine emin adımlarla yürümeye,kadrosuna yeni kattığı başarılı öğretmenleriyle birlikte devam ediyor. Safir Koleji Okul Müdürü Emin Polat “Okulumuz ilk günden itibaren en iyi öğretmenleri eğitim kadrosuna katmaya devam ediyor. Alanında uzman, tecrübeli ve aynı zamanda dinamik öğretmenlerle birlikte kadromuzu güçlendirmeye ve en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Eğitim kadrosuna gösterdikleri hassasiyetin sonuçlarını verilen eğitimle ve başarı çıtasındaki yükselişle aldıklarını söyleyen Emin Polat, “Temel hedefimiz özgüven sahibi, mutlu, değerlerimizin bilincinde “iyi bireyler” yetiştirmektir. Bununla birlikte akademik başarısı giderek yükselen, en az bir yabancı dil konuşabilen, üreten, yaratıcı çocuklar büyütmek. Eğitim programımız içinde en çok önem verdiğimiz derslerden biri de robotik kodlama dersidir. Bu dersin hedefi sadece teknolojiyi takip etmekdeğil; üretmek, projeleri hayata geçirmek, bir problemi analiz edip çözümler geliştirebilmek, yerli yazılımlar ortaya koymaktır.  Bu ders ile çocukların küçük yaşta programlama kavramını keşfetmelerine, kullandıkları teknolojik araçları daha yararlı bir şekilde kullanmaya başlamalarına olanak sağlıyoruz.” dedi.

 

1152 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3951
EURO 6,0924
BIST 89.785,60
ALTIN 214,0470

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle