Edirne’de eğitime yeni bir anlayış getiren Safir Koleji bugün kapılarını öğrenci ve velilerine açtı. Kampüs Müdürü Bahattin EREL, Safir Ailesi olarak çok heyecanlı olduklarını, öğrencilerini çok özlediklerini ve bir an önce eğitim-öğretime başlamak istediklerini belirterek yeni dönemin tüm veliler ve öğrenciler için hayırlı,mutlu ve başarılı bir yıl olmasını diledi. Edirne’de eğitime yeni bir anlayış getiren Safir Koleji bugün kapılarını öğrenci ve velilerine açtı.Fen ve teknoloji lisesinin açılmasıyla daha da güçlenen okulda eski ve yeni öğrenciler için uyum programı başladı. Kampüs Müdürü Bahattin EREL’in açılış konuşmasıyla başlayan program, okulun Psikolojik Danışmanı ve Rehber Öğretmeni Fulya ÇOBANIM’ın sunumuyla devam etti.

Kampüs Müdürü Bahattin EREL, Safir Ailesi olarak çok heyecanlı olduklarını, öğrencilerini çok özlediklerini ve bir an önce eğitim-öğretime başlamak istediklerini belirtti.

Psikolojik Danışman Fulya Çobanım ise oryantasyon süreciyle ilgili bilgi verdi. Program, okul öncesi ve birinci sınıf öğrencilerinin sahnede öğretmenleriyle buluşmasıyla sona ererken öğrencilerin gözlerindeki mutluluk dikkatlerden kaçmadı.

Sınıflarına çıkan tüm öğrenciler, öğretmenleriyle buluştu.

Kampüs Müdürü Bahattin EREL, yeni dönemin tüm veliler ve öğrenciler için hayırlı,mutlu ve başarılı bir yıl olmasını diledi.