Hoşgeldiniz  

Satranç turnuvası büyük ilgi gördü

admin | 28 Şubat 2017 | BÖLGE, Genel A- A+

 

 

 

 

 

 

Enez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Hamle Sırası Enez’de” Satranç Turnuvası Büyük İlgi Gördü.

25 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılan Enez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Hamle Sırası Enez’de” Satranç turnuvası sona erdi.

Türkiye Satranç Federasyonu Edirne İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Enez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Hamle Sırası Enez’de” Satranç Turnuvası için 3 farklı kategoride 85 kişi başvuru yaptı. 25 Şubat Cumartesi günüsaat 09.30 – 10.00 saatleri arasında yapılan kayıt kontrol sonrasında 63 sporcu kesin kayıt yaptırarak yarışmaya katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Katılım kategorilere göre şu şekilde oldu:

Küçükler: 42

Yıldızlar: 16

Genel: 5

 

 

 

 

 

 

 

 

Saat 10.30’da başlayan turlar gün boyunca sürdü ve çekişmeli maçlara sahne oldu. Turnuvanın açılış hamlesini yapan Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer ERSÖZ tüm sporculara başarılar diledi.5 tur oynanan turnuvanın sonucunda küçükler, yıldızlar ve genel kategoride dereceye giren sporculara nakdi ödül, madalya ve tüm sporculara katılım belgesi verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Enez İlçe Milli Eğitim Müdürü Vedat UZUN: “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman ilçemiz ve öğrencilerimiz için buna benzer faaliyetlerin destekçisi olduk. Çocuklarımız ülkemizin geleceğidir. Bunun bilincinde olarak çocuklara yönelik sosyal etkinlikler yapmaya gayret gösteriyoruz. Bundan sonra da bu etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kaydetti.

Turnuvaya Katılımın yoğun olmasının kendilerini memnun ettiğini aktaran Turnuva Direktörü Umut Güney, çok güzel bir turnuva olduğunu ifade etti. Turnuva ile ilgili detayları enezsatranc.wordpress.com adresinden öğrenilebileceğini dile getiren Güney Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

778 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,2978
EURO 6,0066
BIST 102.628
ALTIN 225,6951

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle