Lalapaşa Ziraat Odası Başkanlık görevinden istifa eden İl Genel Meclis Üyesi Secaattin Uyur ve MHP İl Genel Meclis Üyeliğinden istifa edip AK Parti’ye geçen İl Genel Meclis Üyesi Seçkin Yörük Lalapaşa AK Parti İlçe Binasında düzenledikleri basın toplantısı ile aday adaylık başvurusunu yaparak başvuru belgesini İlçe Başkanı İsmail Arslan’a teslim etti.

“Secaatin Uyur, Ziraat  Odası Başkanlığı’ndan istifa etti”

Burada açıklama yapan İl Genel Meclis Üyesi Secaattin Uyur; “Bugün Lalapaşa ilçemizin kurtuluşunun 96ç yıldönümü. Bütün ilçe halkımıza kutlu olsun. Bundan 3 yıl 9 ay önce severek ve gayet mutlu bir şekilde yürüttüğüm Lalapaşa Ziraat Odası Başkanlığı’ndan AK Parti İl Genel Meclis Üyesi olabilmem hasabiyle istifa etmiş bulunuyorum. Biz bu davaya Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde baş koyduk. Yaklaşık 4,5 yıl görev yaptığım, 27 köyümde asfalt atmadığım, paket taş götürmediğimiz kısaca asfaltsız yolumuz kalmadı.  Rabbim nasip eder, ilçe ve il teşkilatım görev verirse 31 Mart 2019 seçimlerinde Ak Parti’den tekrar İl Genel Meclis Üyesi Aday adayı olduğumu siz değerli basın mensuplarına ve kamuoyuna buradan duyuruyorum” dedi.

Daha sonra konuşan Seçkin Yörük; “Öncelikle ilçemizin kurtuluşunun 96. Yıldönümü kutlu olsun. Ak Parti’den tekrar İl Genel Meclis Üyesi Aday adayı olduğumu siz değerli basın mensuplarına ve kamuoyuna buradan duyuruyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Daha sonra 2 aday adayı da başvuru evraklarını AK Parti İlçe Başkanı İsmail Arslan’a teslim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz