Serhat Meslek Gençliğe destek projesi (5)

 

 

 

 

 

 

Edirne Serhat meslek lisesinde düzenlenen toplantıda Serhat Meslek Gençliğe Destek Projesi başlatıldı. Buradaki toplantıya Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu,Trakab Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Basın ve İnformasyon Müdürü Fikret Dişlioğlu, Okul Müdürü Sefer Yaşar  ile Okul Müdürleri ve öğrenciler ile STAR SPOR sahibi Hüsamettin Tuna, katıldı.

Serhat Meslek Gençliğe destek projesi (2)

 

 

 

 

 

 

Törende konuşan Okum Müdürü Özgür projenin tanıtımını yaptı. Daha sonra konuşan Milli Eğitim Müdürü Özcan, “Bugün açılış amacı için bir araya geldikleri. Trakya Kalkınma Ajansının desteği ile Edirne İl milli Eğitim Müdürlüğü ve Serhat meslek lisesi ortaklığında gerçekleşen ”Serhat Meslek Gençliğe Destek adındaki proje kapsamında müzik sınıfı, spor salonu ve çok amaçlı tenis kortu ile gerek sanat gerekse sportif alanlarda okuldaki tüm öğrencileri kapsayan faaliyetlerin gerçekleştiğini belirterek, “Gençlerimizin ruhen ve bedenen gelişimlerine önemli katkılar sağlayacak olan projenin hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

Serhat Meslek Gençliğe destek projesi (1)

 

 

 

 

 

 

 

Trakab Genel Sekreteri Mahmut Şahin toplantıda yaptığı konuşmasında birlikte oluşturdukları bu projenin öğrencilere hayırlı olması dileklerini sundu. Konuşmaların adından spor salonu açılışı yapıldı. Öğrencilerin dans gösterisi ile müzik dinletisi sunumu ile kokteyl ile etkinlik son buldu.

Serhat Meslek Gençliğe destek projesi (4)

 

 

 

 

 

 


Serhat Meslek Gençliğe destek projesi (6)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz