Hoşgeldiniz  

SGK Edirne İl Müdürlüğü’nden Şahinşah’a Ziyaret

admin | 08 Şubat 2018 | BÖLGE, Eğitim, Genel, kültürel, Sağlık, Siyaset, yaşam A- A+

SGK Edirne İl Müdürlüğü İlçe Belediye Başkanlıklarına olan ziyaretlerine devam ediyor. SGK Edirne İl Müdür Yardımcısı İbrahim Güven, Edirne SGK İcra Takip ve Haciz Servisi Sorumlusu Ozan Çağdaş Mersin, Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah’ı makamında ziyaret etti.

SGK ile olan iş ve işlemlerinde, herhangi bir problemlerinin olup-olmadığı hususlarıyla ilgili, İlçe ve beldelerdeki Belediyelere, ziyaretlerini sürdüren, SGK Edirne İl Müdür Yardımcısı İbrahim Güven, Lalapaşa Belediyesinde Başkan Şahinşah ve Belediye Mali Hiz. Müdürü Mustafa Can’ın da katılımıyla gerçekleşen bilgilendirme toplantısı yaptı.

Gazetemize açıklama yapan Güven;  Belediyelerimizi ziyaretlerimiz devam ediyor. Bugün Edirne’nin şirin ilçelerinden biri olan Lalapaşa’da Belediyemizi ziyaret ettik. Sayın Başkanımıza Genel Müdürlüğümüzün belediyelerdeki çalışmalarını aktardık. Sosyal Güvenlik ile ilgili kolaylıkları ve ödeme imkanlarını paylaştık. Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

SGK Edirne İl Müdürlüğü’nün ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Başkan Şahinşah; “SGK ile olan iş ve işlemlerinde, yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçmek için çeşitli bilgiler aldık. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

725 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3128
EURO 6,0353
BIST 102.338
ALTIN 229,3684

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle