SKY LİFE dergisinin Kasım ayı sayısında Ciğerci Bahri bey’e ve Edirne’ye geniş yer verildi. Kasım ayı boyunca Edirne’nin tarihi ve kültürel yerlerinin tanıtılacağı dergide kentin en önemli lezzetleri de yer alıyor. Türk Hava Yolları ile seyahat eden yolcular tarafından okunan dergide Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar (Ciğerci Bahri)’ın Edirne’nin meşhut Tava Ciğeri ile iligili röportajı da yer aldı.
İlimizin turizm elçisi olan Ciğereci Bahri Bey dergi hakkında yaptığı açıklamada; “Edirne, İstanbul, Antalya’dan sonra en çok turist çeken 3. il oldu. İlimiz her geçen gün artarak tanıtılmaya devam ediyor. Bu ay da dünyaca ünlü tanıtım dergisi Skylife Dergisi’nde yer aldık. Bu gelişme ilimiz adına son gerece büyük bir tanıtımdır. Skylife dergisinin bu tanıtımı sayesinde, Türk Hava Yolları da bizi misafir etmiş oldu.
Artık bundan böyle Yılda 100 milyona yakın yolcu taşıyan THY’na ve yolcularına hem misafiriz hem de ilimizi tanıtacağız.” dedi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı ciğerci-bahri-bey-2-1024x682.jpeg


Skylife Dergisi’nde Edirne 8 sayfa olarak Edirne’nin tanıtımının yapılacağını ifade eden Dinar; “THY yolcuları Dünyanın neresine giderse gitsinler, uçakta seyahat ederken Edirne’yi okuyacaklar ve daha iyi tanıma fırsatı bulacaklar. Bu dergide benimle de bir röportaj yapıldı. Tabi ilimiz adına büyük mutluluk duyduk. Ben buradan Emeği geçen herkese, başta sayın Valimiz Ekrem Canalp’e, Skylife Dergisi’ne bizleri ve ilimiz tanıttığı için çok teşekkür ediyoruz” dedi.