Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik AJANSTV’ye konuştu

admin | 18 Nisan 2013 | BÖLGE, Genel, Video

 

Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik gazetemize yaptığı açıklamada ilçe halkının her geçen gün yeni hizmetlerle tanıştığını ifade ederek; “İlk günkü heyecanımızı kaybetmedik.  İlçemizde olması gereken eksik kalan hizmetleri bir bir programlı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.  İlçemizde spor tesisimiz tamamlandı.  Kapalı spor salonumuz kullanılmaya başlandı.  Yine en büyük yatırımlarımızdan biri de arıtma tesisimizdi. Arıtma tesisimiz de tamamlandı.  Ölçü aldığımızda, bugün Edirne Belediyesinin arıtma tesisi yok.

Yine komşu ilimiz Kırklareli’nin aynı şekilde arıtma tesisi yok. Ama bizim artık bir arıtma tesisimiz var. İlçemize arıtma tesisini kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  İlçemizde hizmet anlamında eksikliğini gördüğümüz her şeyi i hızla tamamlamaya çalışıyoruz.

Yine ilçemiz adına sevindirici bir haberi paylaşmak istiyorum. Kısa bir süre içersinde ilçemize meteoroloji istasyonu kuruluyor. Bu da ilçemiz adına büyük önem taşımaktadır.  Artık bölge çiftçimiz ve esnafımız ilçemizin hava durumunu en güncel haliyle takip edebilecek.  Yine halkımızın sabırsızlıkla beklediği TOKİ çalışmalarımız son aşamaya geldi.

DAR GELİRLİ VATANDAŞLARIMIZA KONUT

İlk startı yakın bir süre içersinde vereceğiz.  1. etap 80 konutlu bir projeden oluşuyor.  2.etap ta da Kaymakamlığımız ve Belediyemiz ile ortaklaşa hareket edilerek dar gelirli vatandaşlara 48 konutluk yapılacak bir projedir.

Tüm ihtiyaç sahipleri ve dar gelirli vatandaşlarımızı da kısa bir zamanda ev sahibi yapacağız.  İ ihtiyacımız fazla olduğu için Bu çalışmalar TOKİ ile olan çalışmalarımız etap etap devam edecektir.  Edirne’ye her ne kadar 30 km mesafede olsak ta sağlık hizmetleri ile ilgili sıkıntılarımız vardır. Sağlık bakanımızın desteği ile ilçemizde eksikliğini hissettiğimiz ilçe hastanemizi de inşallah kısa bir süre içersinde faaliyete sokacağız.  Belediye olarak çalışmalarımız son aşamaya geldi. İl sağlık müdürlüğümüzle koordineli olarak çalışmalara devam ediyoruz. “ dedi.

 

HABER: NECMİ ENGİN

 

erol_atik

1354 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR down
EURO down
IMKB down
ALTIN down

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

 • “Yaşam AVM” YAŞAM’a Savaşı Veriyor “Yaşam AVM” YAŞAM’a Savaşı Veriyor
  EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / [email protected]..
 • Başbakan onuruna Kahvaltı Başbakan onuruna Kahvaltı
  Ak Parti İl Yönetimi tarafından Başbakan Erdoğan on...
 • MHP Adaylarını Açıkladı MHP Adaylarını Açıkladı
  2014 MAHALLİ İDARELER SEÇİMİ ADAY TAKDİM TOPLANTILARIND...
 • Gözlükte Kemik Çerçeve Modası Geliyor Gözlükte Kemik Çerçeve Modası Geliyor
  EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / [email protected]..
 • SON DAKİKA..! AK Parti’nin Edirne Adayı Prof.Dr. AHMET GÜNŞEN..! SON DAKİKA..! AK Parti’nin Edirne Adayı Prof.Dr. AHMET GÜNŞEN..!
  EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / [email protected]..
Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©