Edirne’nin Süloğlu ilçesi belediye meclisi 31 Mart yerel seçimleri ardından ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Süloğlu Belediyesi ilk meclis toplantısı Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran başkanlığında gerçekleşti. Yeni dönem ilk meclis toplantısında konuşan Başkan Ormankıran, “ öncelikle yeni oluşan bu meclisimizde görev yapacak arkadaşlarımı tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. İlçemizi geleceğe taşımak için hizmet edecek yeni meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. İlçemize yakışır hizmetleri ayrım yapmaksızın ortak kararla alarak ilçe halkımıza kazandıracağız’’ dedi.

Başkan Mehmet Ormankıran’ın konuşmasından sonra belirlenen gündem maddeleri görüşülerek, oylama ile meclis kâtipleri, daimi üyeler ile komisyonlar belirlendi.

Meclis Toplantısı Sonrası Emniyete Ziyaret

İlk meclis toplantısı sonrası Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran öncülüğünde belediye meclis üyeleri ve Süloğlu İl Genel Meclis üyeleri Emniyet Teşkilatının 174. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ilçe emniyet amirliğini ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutlayan Başkan Mehmet Ormankıran, İlçe Emniyet Amiri şahsında tüm Polis Teşkilatına görevinde başarılar diledi.

Kaymakam Akın’ı Ziyaret Ettiler

Belediye Başkanı ve beraberindeki heyet Süloğlu İlçe Kaymakamı Muhammed Akın’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Muhammed Akın, Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ve Meclis Üyelerini tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz