Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Tarlakapı Caddesi araç yükünü kaldırmıyor

admin | 09 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel

DSC_0439

 

 

 

 

 

 

Edirne Merkez Bostanpazarı ile Küçük sanayi sitesi istikametine giden Tarlakapı caddesinde araç trafiği her geçen gür artıyor. Özellikle sabah ve mesai dağılım saatlerinde caddede uzun araç kuyrukları oluşuyor. Cadde çevresinde yeni işyerlerinin faaliyet geçmesiyle yoldaki araç sayısının daha da artacağını belirten mahalle sakinleri; “ yolumuz zaten yeterli değil, özellikle yayalar için kaldırımlar çevredeki işyerlerince işgal ediliyor. Bir de yol etrafına araçların park etmesiyle Tarlakapı yolunda trafik iyice kilitleniyor.

DSC_0438

 

 

 

 

 

 

 

SET BOYUNDA AÇILACAK YOL TRAFİĞİ RAHATLATACAK  

Set boyundan açılması amaçlanan alternatif yol kısa sürede devreye girmemesi halinde bu yolun sıkıntısı artarak devam edecektir. Bunun dışında yol kenarında bir de Migros Şube açıyor. O da insan ve araç trafiğinin artmasına neden olacak. Yolların genişleyip rahatlık getirmek mümkün olmayacağına göre bir an önce set altındaki yolun devreye girmesi gerekir. Bu sağlanmadığı takdirde mahallemizde yol sıkıntısı devam edecek” dediler.

538 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR down
EURO down
IMKB down
ALTIN down

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©