Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

“TAŞHAN ET” Modern Tesisleri ile GÖZ KAMAŞTIRIYOR”

admin | 13 Ekim 2013 | BÖLGE, Genel, Sağlık

TAŞHAN ET ÜRÜNLERİ Modern tesislerinde, Gıda mühendisleri kontrolünde İslami şartlara uygun olarak el değmeden işlenen et ürünleri ile Kurban Bayramında da Kurbanlık kesecek vatandaşların ilgi odağı oldu.

taşhanet-üretim
taşhanet-üretim1

Kurban Bayramına 1 gün kala vatandaşlar yetkililerin tüm uyarılarını dikkate alarak Kurbanlık almaya devam ediyor.

Edirne’nin köklü kuruluşu TAŞHAN ET, Edirne Et ve Et ürünleri Entegre tesislerinde ki Göz kamaştıran Et kesim tesisleri ile Edirne’nin en hijyenik et işleme tesisi olarak halkın takdirini topluyor. 2001 yılında faaliyete geçen “TAŞHAN ET” bugün MODERN ET İŞLEME TESİSLERİ, yüzlerce çalışanı, onlarca şube, ve bayisi ile Marmara Bölgesinin tamamına hizmet veren Edirne’de imkansızı başaran sayılı kuruluşlar arasında yerini almış durumda.

Edirne Et ve Et ürünleri Entegre tesislerinde ki “TEK İŞLEME” tesisine sahip olan “TAŞHAN ET” bünyesindeki ve tesisteki Gıda Mühendisleri kontrolünde işlenen et ürünlerini müşterilerine “EDİRNE’nin EN MODERN” tesisinde işleyerek sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

taşhanet-üretim4

TAŞHAN ET Yönetim kurulu Başkanı Serdar Hüseyinca’nın azimli çalışması sonucunda her detayı düşünerek yaptığı yatırımlar Bugün sadece Edirne’de değil, tüm Trakya’da ses getirmeye devam ediyor.

taşhan et-serdar hüseyinca

Edirne’nin en modern ET İŞLEME Tesisi olan “Edirne Et ve Et ürünleri Entegre tesisleri”nde tesislerin ve TAŞHAN ET’in Gıda mühendisleri tarafından İslami şartlara uygun olarak el değmeden işlenen et ürünleri aynı titizlik ve hijyenik şekilde işlenmeye devam ediyor.

taşhanet-üretim2

Taşhan Et Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hüseyinca Gazetemize yaptığı açıklamada; Biz işimizi nasıl daha kaliteli ve güvenli yapabiliriz sorusunun cevabını arayarak ve gerekli olan en iyi yatırımları yapmak kaidesiyle gerçekleştirmeye çalıştık. Tabi 2001 yılında faaliyete geçtiğimizde bugünlere gelmek için hep çalıştık. Bu günlere gelmemizde en büyük payı olan değerli müşterilerimize şükran borcumuz var. Onlara teşekkür ediyorum. Süreç içerisinde sürekli yatırım yaptık. Bugün gördüğünüz gibi Edirne Et ve Et ürünleri Entegre tesislerinde bölgenin en hijyenik ve en büyük tesislerini Halkımızın sağlığı için kurduk.

TASHAN

Tesisimizde et ürünleri bizim ve Edirne Et ve Et ürünleri Entegre tesislerinin Gıda mühendisleri kontrolünde, İslami şartlara uygun bir şekilde işleniyor. Tesisimizin et ürünlerini el değmeden işlemesi bizim en büyük gurur kaynağımız olmuştur. Yüzlerce çalışanımız ve bölgeye yayılmış araç filomuz ile bölgenin Et ürünleri ihtiyacına cevap vermeye çalışıyoruz.

üretim_pinar

 

“EL DEĞMEDEN KURBANLIK KESİMİ TAŞHAN ET TESİSLERİNDE”

taşhanet-üretim3

 

Kurban bayramı nedeniyle vatandaşlarımıza kurbanlık satışı hizmetimiz de mevcuttur. Şu ana kadar bize gelen talepler bir kez daha TAŞHAN ET’in kalitesini ortaya net bir şekilde koymuştur. Bizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ediyorum. Kurban bayramında İslami şartlara uygu şekilde, gıda mühendisleri kontrolünde el değmeden kurbanlık kesimi Büyük Döllük köyü yolu üzerinde ki Edirne Et ve Et ürünleri Entegre tesisleri’nde ki ET İŞEME TESİSLERİMİZDE yapılmaktadır. Değerli halkımıza kurbanlıklarını rahat bir şekilde ve İslami şartlara uygun olarak kesmeleri için tesislerimize bekliyoruz.

DSC_0322

Bu vesileyle Tüm Müslüman aleminin Mübarek Kurban Bayramını kutlar, Sağlık, mutluluk ver huzur dolu nice bayramlar dilerim” dedi.
tashanbahcetaşhan-et-magal-bahçe

taşhan et mangal

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5251 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR down
EURO down
IMKB down
ALTIN down

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

 • “Yaşam AVM” YAŞAM’a Savaşı Veriyor “Yaşam AVM” YAŞAM’a Savaşı Veriyor
  EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / [email protected]..
 • Başbakan onuruna Kahvaltı Başbakan onuruna Kahvaltı
  Ak Parti İl Yönetimi tarafından Başbakan Erdoğan on...
 • MHP Adaylarını Açıkladı MHP Adaylarını Açıkladı
  2014 MAHALLİ İDARELER SEÇİMİ ADAY TAKDİM TOPLANTILARIND...
 • Gözlükte Kemik Çerçeve Modası Geliyor Gözlükte Kemik Çerçeve Modası Geliyor
  EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / [email protected]..
 • SON DAKİKA..! AK Parti’nin Edirne Adayı Prof.Dr. AHMET GÜNŞEN..! SON DAKİKA..! AK Parti’nin Edirne Adayı Prof.Dr. AHMET GÜNŞEN..!
  EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / [email protected]..
Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©