Hoşgeldiniz  

Tatilin vazgeçilmez adresi Gülçavuş sahilinde “Aslan Apart Otel”

admin | 13 Temmuz 2018 | Genel, SPOR, turizm, yaşam A- A+

Enez Gülçavuş sahilinde Denize sıfır 60 metre yürüme mesafesinde olan tatilcilerin vazgeçilmez adresi Aslan Apart Hotel sahibi Barış Aslan ile Almanya’da Türkischer SV FULDA Spor kulüp Başkanı Adnan Aydoğan ile Emekli Bankacı Fazlı Balcı Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret etti.

 

Yurt dışında Paris’te aktif olarak restaurant sektöründe işyerleri olan ve Türkiye’de de yatırım yapamaya büyük önem veren Aslan Apart Hotel sahibi Barış Aslan gazetemize yaptığı açıklamada; “Ben Türkiye’yi vatanımı çok seviyorum. Çocuklarımı hem Türkiye’ye bağlamak için hem de daha gözleri daha uyanmadan oradaki yatırımı buraya kaydırmak için Burada yatırım yaptık. Çok memnunuz. Türkiye’de Enez Gülçavuş sahili denizi, ince kumu ve temizliği ile mükemmel bir yer. Birazda genel anlamda buraların bir bakımdan geçmesi lazım. Biz gereken yatırımı yapıyoruz. Bir de Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım Enez-Keşan yolunu yapak için söz vermişti. Yapılırsa buralar daha güzel olur. Ülkemiz Turizm yönünden daha güçlü olur. Otelimizin

geniş bahçesi, odaları ve denize sıfır 60 metre yürüme mesafesinde olması ilgiyi daha da arttırıyor. Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Kendilerini evlerinde ki gibi mutlu ve rahat ettirmek için biz buradayız. Herkesi otelimize bekliyoruz” dedi.

Aslan Apart otel’i  tatil için tercih edecek müşteriler 0538 052 67 77 – 0284 881 11 11 nolu telefonlardan rezervasyon yaptırabilirler. Detaylı bilgi için; www.aslanpansiyon.com

 

 

“Türkiye’de ki futbolda en önemli sorun Altyapı”

Almanya’da Hessen eyaletinde faaliyet gösteren Türkischer SV FULDA Spor kulübünün Yeni başkanı Adnan Aydoğan gazetemize yaptığı açıklamada; Bizim alt yapımız çok kuvvetliydi ama şu sıralar maddi durumlardan dolayı 4-5 tane alt yapıyı kapatmak zorunda kaldık. Benim şu anda en büyük hedefim tekrar o altyapıyı kazandırmak. Takımın durumu gayet iyi. Bu sene Türkiye’ye gelmeden önce 7-8 tane futbolcu transferi yaptık.” Dedi.   Türkiye’de ki futbolun durumunu da değerlendiren Adnan Aydoğan; “Türkiye futbolda mesafe kat edemedi. İlerlese bugün Dünya kupasında olurduk. Türkiye’de ki en büyük sorun bence altyapı. Altyapıya daha fazla önem verilmelidir. Almanya’da genç bir futbolcu ile sadece futbolda değil eğitimine kadar her şeyiyle ilgileniyorlar. Ben Türkiye’de Başta Ankara Büyükşehir Belediyesi olmak üzere çeşitli takımlarda da oynadım.  En önemli sorun alt yapıya gereken önemin verilmemesidir.” Dedi.

 

1330 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle