Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Tuğgeneral Arı: “Toplumsal duyarlılık ciddi iştir, ona gönül vermek gerekir”

admin | 10 Aralık 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Tuğgeneral Arı “Toplumsal duyarlılık ciddi iştir, ona gönül vermek gerekir” (2)

 

 

 

 

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, EBED (Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneği) Başkanı Dilek Kaynak, Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Gültekin ile Gökhan Bal down sendromlu Şebnem Kuzu’yla birlikte 54. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Hidayet Arı’yı makamında ziyaret ettiler. Tuğgeneral Arı aracılığı ile komutasında ki er ve erbaşlara engelli bireylerin erişilebilirliği ile gösterdikleri duyarlı çalışmalardan ötürü “Teşekkür” plaketi verdiler, “Ziyaret Anısı” plaketi ve hediyeler aldılar.

Tuğgeneral Arı, “Bizler için sağlıklı veya engelli birey diye ayrım yoktur. Her insan bizim için aynıdır. Toplumsal duyarlılık ciddi iştir, ona gönül vermek gerekir.  Komutanı olduğum tugayda 5 bin asker var. Onlardan pet şişe ve kapakları toplayarak EBED’e vermelerini istedim. Böylece hem engellinin hayatlarının kolaylaşmasına, hem de geri dönüşüm sistemi ile çevre kirliliğinin önlemesi konusunda önemli bir görev üstlenmiş oluyorlar. Askerlikleri bittikten sonra da bu duyarlılıklarının, engellilere bakış açılarının değişimle devam edeceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Tuğgeneral Arı “Toplumsal duyarlılık ciddi iştir, ona gönül vermek gerekir” (1)

584 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 4,7223
EURO 5,5484
BIST 101.138,08
ALTIN 198,1338

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©