Hoşgeldiniz  

Türk Bulgar dostluğu

admin | 17 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

TÜRK VE BULGAR KADINLARI DOSTLUK DERNEĞİ’NDEN EDESOB’A ZİYARET.

Bulgaristan Sofya’da Kurulu olan Türk ve Bulgar Kadınları Dostluk Derneği Başkanı Av. Sevinç Karaoğlan, dernek temsilcileri Daniela Mindova, Mine Adalı Radoykova ve Mariyana Manolova Edirne ESOB’u ziyaret etti. Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila,  Edirne ESOB Kadın Üyeleri Tülay Yörük, İlksen Özdeş ve Cemile Camlı ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

Türk Bulgar dostluğu (1)

 

 

 

 

 

 

 

Uluslararası Kadınlar Kulübü tarafından Sofya’da düzenlenen ve bu yıl 21. düzenlenecek olan Kermese bugüne kadar  Edirne ESOB’un verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Türk Bulgar Kadınları Dostluk Derneği Başkanı Av.Sevinç Karaoğlan “Sofya’da bu yıl 21.si düzenlenecek olan kermese Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 5 yıldır destek olmaktadır. Bu desteklerinden dolayı Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine teşekkür ederiz. Kermes Bulgaristan Sofya’da büyükelçilikleri bulunan tüm ülkelerin katılımları ile gerçekleşmekte olup, ülkelerin tanıtımlarına büyük katkı sağlamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Sofya Büyükelçiliği himayesinde bu yıl Türkiye Cumhuriyeti olarak bir Türk Sokağı teşkil edeceğiz. Sizlere hem düzenlenecek organizasyon hakkında bilgi vermeye hem de Semra Cila Hanım nezrinde Edirne Esnaf  ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve yönetim kuruluna bu zamana kadar bizlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etmeye geldik.” Dedi.

Türk Bulgar dostluğu (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila ziyaretlerinden dolayı Türk ve Bulgar Kadıları Dostluk Derneği Başkanı Sevinç Karaoğlan’a teşekkür etti. EDESOB Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila “Edirne ESOB Türkiye’de Kadın Kurulu bulanan ve bayan esnaflara destek veren iki esnaf ve sanatkârlar odaları birliğinden biridir. Emin İnağ Başkanımızın öncülüğünde kurulan Kadın Kurulumuz olarak ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Edirne ESOB olarak bu yılda düzenlenecek kermese destek olacağız. Ülkemizin tanıtımına önemli katkılar sağlayacağını düşündüğümüz kermesin başarılı olmasını diliyorum.” Dedi.

Edirne ESOB Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila ile Türk ve Bulgar Kadınları Dostluk Derneği Başkanı Av.Sevinç Karaoğlan ve beraberlerindeki heyet Edirne ESOB tarafından AB Projeleri kapsamında düzenlenen İkizevler Sanatkârlar Gösteri Merkezini ziyaret ettiler.

 

1349 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle