Hoşgeldiniz  

Üstüntaş’tan Süloğlu halkına Teşekkür

admin | 02 Temmuz 2018 | BÖLGE, Siyaset, yaşam A- A+

AK Parti Süloğlu İlçe Başkanı Kadir Üstüntaş, gazetemize yaptığı açıklamada; 24 Haziran seçimlerinde ilçe merkezinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gösterilen ilgiye teşekkür etti.

Üstüntaş açıklamasında; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 699 oy ile birinci, Muharrem İnce 668 oy ile ilçemizde ikinci olmuştur. Bu sonuç vatandaşlarımız ve ilçe teşkilatımız tarafından büyük memnuniyetle karşılandı.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi ilçemizde büyük bir olgunluk ve sükunet içerisinde gerçekleşmiş olup seçim sonrası Cumhurbaşkanımızın ilçemizde birinci çıkmasıyla birlikte ilçemiz merkezinde vatandaşlarımızın coşkulu kutlamaları renkli görüntülere sahne olmuştur” dedi.

Ayrıca Üstüntaş; “İlçemizdeki seçim çalışmalarına destek veren ve yardımlarını esirgemeyen İl Başkanımız Sayın Nesim İba, İl Yönetim Kurulu üyelerimiz, hali hazırda Milletvekili seçilmiş olan Sayın Fatma Aksal Hanımefendi, diğer milletvekili adaylarımız İlyas Akmeşe, Erdem Güyümgüler ve Burak Cambaz’a, İl kadın kolları ve Gençlik Kolları Teşkilatımızın çok değerli mensuplarına teşekkür ederiz.

24 Haziran seçimleri tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de bundan sonraki seçimlerin aynası olacağından ilçe teşkilatıma, ilçe kadın kollarımıza ve Gençlik Kolları teşkilatımıza bugüne kadar yapmış oldukları ve bundan sonraki dönemde yapacakları gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.

Son olarak ilçe merkezimiz ve köylerimizdeki değerli vatandaşlarımıza, Cumhurbaşkanımıza ve partimize göstermiş oldukları teveccühe ve desteğe teşekkür ederim.” Dedi.

1163 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle