Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Uzunköprü Belediyesi’nde Hijyenik minibüs dönemi

admin | 30 Aralık 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

 

Uzunköprü Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir içinde toplu ulaşımı sağlayan minibüslere; Son günlerde bölgemizde grip, nezle ve bulaşıcı mevsimsel hastalıkların artması ve halk sağlığını korumak amacı ile alkol bazlı dezenfektanlar kullanılarak dezenfeksiyon uygulaması yapıldı.

Hijyenik minibüs dönemi (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Belediye Başkanı  Av. Enis İŞBİLEN, dezenfeksiyon uygulaması hakkında yapmış olduğu açıklamada; Ekiplerimizin yapmış olduğu uygulamanın amacı, vatandaşımızın daha mutlu, daha sağlıklı ve daha konforlu bir yaşama kavuşturmaktır. Bu bağlamda bugün başladığımız uygulama ile bundan sonra da toplu ulaşımda kullanılan araçlar, belirli aralıklarla sterilize ve dezenfekte edilecektir. Gerek kapalı alanda havadan bulaşan gerekse el temasıyla oluşabilecek hastalıkların önüne geçmiş olacağız. Bu, bir anlamda hastalıklara karşı önleyici tedbirdir. Sağlıklı nesillerin yetişmesinde bu tür örnek çalışmaların etkisinin büyük olduğunun altını çiziyorum. Uzunköprü Belediyesi olarak halk sağlığını korumak amacı ile eksiksiz ve özenli bir şekilde çalışmalarımız devam edecektir, dedi.

Hijyenik minibüs dönemi (2)

643 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 4,7223
EURO 5,5484
BIST 101.138,08
ALTIN 198,1338

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©