Uzunköprü Huzurevinde Yıl Sonu Etkinliği‏ (2)Ü

 

 

 

 

 

 

Uzunköprü Süleybe-Şefik Öztürk Huzurevi’nde İlçe Emniyet Müdürlüğünün ve Uzunköprülü hayırseverlerin desteği ile yılsonu etkinliği düzenlendi.

Eğlence programına Uzunköprü Kaymakamı Kemal YILDIZ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, Meriç İlçe Emniyet Amiri Nail DALSAR ve Emniyet mensupları, Edirne’de Çocuk Evlerinde ve Çocuk Sitesinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklar, ilçede yatılı olarak hizmet veren 80. Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet alan engelliler ile huzurevi sakinleri katıldı.

Uzunköprü Huzurevinde Yıl Sonu Etkinliği‏ (4)

 

 

 

 

 

 

Gecede, Huzurevi Müdürü Tamer TAHMAZOĞLU bir teşekkür konuşması yaparak bu geceyi organize eden ve hediyelerle onları sevindiren Uzunköprü Emniyet Müdürü Fatih ULUKAYA ve emniyet mensupları başta olmak üzere, Vizyon Tekstil Müdürü Fettah TEKE’ye  ve Mutlu Optik‘in sahibi Mutlu ÇAĞIRTEKİN’e, Uzunköprü Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü orkestrasına, kurum doktoru Cemil TURAN’a  ve müzik ekibi Grup Meriç’e geceye katkılarından dolayı teşekkür etti.

Konuşmanın ardından, geceye uzun süredir hazırlanan Uzunköprü Halk Eğitim Merkezi orkestrası ve Meriç Küplü Şehit Öğretmen Zeki SAVRUK Ortaokulu müzik öğretmeni Zeynep ŞIVGIN yönetimindeki Huzurevi Sakinlerinden oluşan Türk Sanat Musiki Korosunun seslendirdiği eserler sahne aldı.

Uzunköprü Huzurevinde Yıl Sonu Etkinliği‏ (1)

 

 

 

 

 

 

Programın sonunda sponsorlar tarafından temin edilen hediyeler huzurevi sakinlerine ve geceye katılan konuklara dağıtılırken,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş ‘da “ Huzurevi yaşlılarımızın, personelimiz ile birlikte oluşturdukları Türk Sanat Müziği Koromuzun konseri muhteşemdi. Koromuzun oluşturulmasında emeği geçen başta kurum müdürümüz Tamer Tahmazoğlu, doktorumuz Cemil Turan, öğretmenimiz Zeynep Şıvgın, Levent Ahmetoğlu, H.E.M. orkestrasına, Grup Meriç ve tüm katılımcılarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Uzunköprü Huzurevinde Yıl Sonu Etkinliği‏ (3)

 

 

 

 

 

 


Uzunköprü Huzurevinde Yıl Sonu Etkinliği‏ (5)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz